Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Geliştirme Bülteni

MertJanx

Mühürlendin sen benim ömrüme & M♡B♡A
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

Merhaba Şavaşçılar,

Oyun deneyiminizi yükseltmek adına bir sürü değişiklik gerçekleştirdik ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler ve yaptığımız incelemeler sonrasında sizler ile birlikte beraber başardığımız bazı konular ve önümüzdeki haftalarda neler yapacağımız ile ilgili bazı önemli konularda sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Dereceli Maç;
Bildiğiniz üzere dereceli maç esnasında oyundan çıkılmasını engellemek adına ve oyuncuların takım arkadaşlarını mağdur etmemeleri için -50 puanlık bir cezamız bulunuyordu. Bu da bulunduğunuz bölgenin altyapısına bağlı olarak internet, elektrik kesintileri gibi durumlarda da sizlerin puan kaybı yaşamanıza sebebiyet veriyordu. Bu konuda sizlerin yorumlarını önemseyerek kaybedilen puan miktarını -25 olarak belirledik.

Hile ve Cezai Yaptırımları;
Daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz ve oyun içerisinde aldığınız keyfi geliştirmek adına sürekli olarak kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte oyun kurallarına aykırı davranışlarda bulunan oyunculara müdahale süresini 30 dakikanın altına düşürdük. Daha keyifli bir eğlence deneyimi adına lütfen oyun kurallarına sadık kalınız. Davranış kurallarına ulaşabilirsiniz.

FPS İyileştirmeleri;
Discord ve çeşitli kanallar üzerinden bizlere ilettiğiniz ve yaşadığınız FPS sorunları ile ilgili yaptığımız çalışmalarda bu oranı %90 oranında çözdük ve bu konudaki yaşadığınız durumları tamamen çözmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hesap Silinmesi Hakkında;
Point Blank’i daha kaliteli ve temiz bir hale getirebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.
31 Aralık 2017’den bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar sistem üzerinden 12 Mart 2019 tarihinde kalıcı olarak silinecektir.
Silinen hesaplar ile ilgili olarak sonradan yapılacak itirazlar geçerli olmayacaktır. Eğer uzun zamandır oyuna giriş yapmadığınız hesaplar varsa 12 Mart 2019 tarihine kadar oyuna giriş yaparak hesabınızın silinmesini engelleyebilirsiniz.


Marketten Kaldırılacak Eşyalar Hakkında;
Oyun içerisinde dengeyi sağlamak adına bazı düzenlemeler gerçekleştireceğiz. Şu an oyunda mevcut olan bazı ürünler marketten kaldırılacaktır. Daha önce ilgili ürünleri satın almış olan oyuncular ile ilgili olarak 13 Mart 2019tarihinde gerçekleştirilecek olan bakım ile beraber oyunculara TG iadesi yapılacaktır. Marketten kaldırılacak eşyaların isimlerini aşağıda görebilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst