Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Binalar

toretto111

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
1,420
Beğeniler
232
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Ana bina Ana bina sayesinde yeni binalar yapılabilir ya da var olan binalar geliştirilebilir. Ana binanın seviyesi ne kadar yüksekse, yeni binalar o kadar çabuk yapılabilir. Bina yıkabilmen için ana binanın 15. seviyeyi geçmiş olması gerekir.

Kışla Kışlada piyade üretebilirsin. Kışlanın seviyesi ne kadar yüksekse ordularını o kadar hızlı üretebilirsin.Ahır At çiftliğinizde süvari yetiştirebilirsiniz. At çiftliğinizin kademesi ne kadar yüksek olursa, o kadar hızlı at yetiştirebilirsiniz.

Atölye Atölyede kuşatma silahlarını üretebilirsin. Atölyenin seviyesi ne kadar yüksekse, ordularını o kadar hızlı üretebilirsin.
Saray Saray sayesinde misyoner üretebilirsin. Bu sayede yeni köyler fethedebilirsin.

Demirci Demircide yeni silahlar araştırabilir ve silahlarını geliştirebilirsin. Demircinin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar iyi silahlar geliştirebilirsin. Ayrıca araştırma süresi kısalır.


İçtima meydanı İçtima meydanında savaşçıların toplanır. Bu merkezde savaş emirlerini verebilir ve ordularını kaydırabilirsin.

Heykel Heykelde köylüler şövalyeye saygılarını sunarlar. Eğer şövalyen ölürse, burada savaşçılarından birini yeni şövalye olarak atayabilirsin.

Pazar yeri Pazar yerinde başka oyuncularla ticaret yapabilir ya da onlara hammadde gönderebilirsin.

Oduncu Oduncuların köyünün dışındaki sık ormandan odun keser. Bu odunları hem köyünü geliştirmek, hem de ordunu silahlandırmak için kullanabilirsin. Oduncunun seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar çok kalas üretilir.

Kil ocağı Kil ocağında işçilerin, köyünü kurmak için önemli olan kili çıkarırlar. Kil ocağının seviyesi ne kadar yüksekse o kadar çok kil çıkarılır.

Demir madeni Demir madeninde, işçilerin savaşların sonucunu belirleyen demiri çıkarırlar. Demir madeninin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar çok demir üretilir.

Çiftlik Çiftlik, askerlerine ve işçilerine yiyecek sağlar. Çiftliğini geliştirmezsen, köyün büyümez. Çiftliğin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar büyük bir nüfus beslenebilir.

Depo Depo sayesinde, köyünde üretilen hammaddeleri (odun, kil, demir) depolayabilirsin. Deponun seviyesi ne kadar yüksekse, içinde o kadar çok hammadde depolanabilir.

Gizli depo Gizli depo sayesinde, hammaddelerini güvenli bir şekilde düşmanlarından saklayabilirsin, böylece yağmalanmalarını önlersin. Casuslar, gizli deponuzda ne kadar kaynak sakladığınızı göremezler.

Duvar Duvar sayesinde düşman saldırılarından kısmen korunursun. Duvar, köy savunmanı ve birliklerinin savunmasını arttırır.
 

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
18 Mar 2009
Mesajlar
1,747
Beğeniler
54
Yaş
25
MmoLira
0
DevLira
0
#3
Bu konuları bir başlık altında toplasaydınız iyi olurdu...
 
Üst