Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Gothic III (PC)

BoRa{TR}

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
26 Ocak 2009
Mesajlar
1,514
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINGothic III (PC)
Açıklama: Biraz etrafta dolaşarak mekanı ve kişileri tanımakta yarar var. Böylelikle tam çözüm sırasında size anlattıklarımı daha kolay anlayacak ve uygulayabileceksiniz. İlk bulunduğunuz alanda neresi varsa girip çıkın, kişilerle irtibata geçmeye çalışın. Birazdan derinlemesine oyunun içine girerek, gerçekten de çok uzun bir maceraya başlayacağız. Ama unutmayın, oyundaki her görevi yapmak zorunda değilsiniz. Görevler, ana hikayeye bağlı ve yan görevler olmak üzere ikiye ayrılmakta. İsteseniz de istemeseniz de ana hikayeye bağlı olanları alıp yerine getirmek durumundasınız. Tam çözümde ana hatlardan gideceğimi belirtmek isterim. Ayrıca tam çözüm sırasında, görevler arasındaki mekan seçimleri çok ayrı yerlerde bulunabilir. Bunun nedeni, tam çözüm sırasında bir mekana gidildiğinde herkes ile konuşulmamasından kaynaklanıyor. Ama siz oyunu oynarken, belirli bir bölgeye gittiğinizde herkes ile iletişime girerseniz, bu tarz bir sıralamaya gerek kalmadığını fark edeceksiniz. Tekrar belirtiyorum, burada oyunun direk çözümü anlatılmaktadır, yan konulara girilmemektedir.

Mekanlara gittiğinizde, çok sayıda NPC karakterle karşılaşacak ve ister istemez (neticede oyun oynuyoruz, meraktan da olsa insan gidip herkesle konuşmak istiyor) onlarla konuşacaksınız. Neredeyse konuştuğunuz her önemli karakter size bir kaç tane görev veriyor. Siz onlarla konuşup görevi kabul ettiğinizde, görev ayrıntılarıyla günlüğünüze yazılıyor. Aldığınız tüm görevleri yapacaksınız diye bir şey yok. Tam çözümde göreceğiniz görevlerin, neredeyse iki katı kadar da yan görev bulunmakta. Olay sadece oyunu daha da uzun hale getirmek. Siz bunları da yapabilirsiniz tabi ki. Ama burada bulacaklarınız, sadece oyunu bitirmenize yarayacak olanlar. Ayrıca sıra bakımından, eğer görevi alabiliyorsanız, izlemeniz gereken bir yol yok. Tam çözümü kullanırken bunları göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Tam çözüm sırasında, deneyim puanlarını toplayarak Level atlama sisteminden de bahsetmeyeceğim. Çünkü oyunun eğitici bölümlerinde, bundan zaten gereği kadar bahsediliyor ve bunları yapmadan da ilerleyemiyorsunuz. Aynen bir öğretmenin dediği gibi, bunları biliyorsunuz farz ediyor ve başlıyorum.
 
Üst