Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

StarX17 Kimdir ?

'Tanışma Alanı' forumunda StarX17 tarafından 9 Ağu 2018 00:10 tarihinde açılan konu

1. StarX17

StarX17 Mutluluğu Tatmanın Tek Çaresi, Onu Paylaşmaktır. Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Deneme Moderatör

0   0   0

69
    790
    115
    71
    Öğrenci
    Bursa
    MmoLira:
    74
    DevLira:
    81
    Kullanıcı Başlık Tasarımı ( 30 Gün )

Steam Cüzdan Kodu, Google Play Bakiyesi, Metin2 EP, Metin2 Bot, Lol RP, Point Blank NG, Zula Altın ve pek çok üründe stoklarla sınırlı Büyük İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Ben kimim eğer pvp web panel alanında takılıyor iseniz beni tanımayan yoktur piyasaya birden giriş yaptım ve yükseldim d.moderatörlüğe kadar çıktım ve dahada ilermek istiyorum neyse iyi ki bu forumdayım güzel dostluklar edindim şimdiden :) tanıştığıma memnun oldum şimdiden <3

ADIM: HÜSEYİN

SOY ADIM: YILMAZ

YAŞIM: 18

HANGİ ŞEHİR: BURSA

MESLEĞİM: GARSON

FORUMDAKİ GÖREVİM: Pvp Web Panel Alanında Tema-İndex Paylaşmak Üyelere Yardımcı Olmak Eğer Sorun Yaşar İseniz Çekinmeden Bana Yazıp Her Türlü Konu Yardım İsteyebilrisiniz

HOBİLERİM: Futbol Oynamak,Metin2 Oynamak,Uyumak

FOBİLERİM: Erken Kalkmak,Düşük Hızlı İnternete Oyun Oynamak :D

edipcan1999 bunu beğendi.
  2. edipcan1999

edipcan1999 D3IMOS Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Deneme Moderatör

0   0   0

70
    567
    135
    89
    Yazılım Teknikeri
    Sivas
    MmoLira:
    135
    DevLira:
    12

Naber Hüseyin :D Tekrardan hoşgeldin buarada.

StarX17 bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    OP
    StarX17

StarX17 Mutluluğu Tatmanın Tek Çaresi, Onu Paylaşmaktır. Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Deneme Moderatör

0   0   0

69
    790
    115
    71
    Öğrenci
    Bursa
    MmoLira:
    74
    DevLira:
    81
    Kullanıcı Başlık Tasarımı ( 30 Gün )