Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arabasını satıyor!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINArabasını satıyor!

Kriz Gerrard'ı da vurmuş! İngiltere Milli Takımı ve Liverpool'un başarılı orta saha oyuncusu Steven Gerrard, Range Rover marka arabasını bir internet sitesinde satışa çıkardı. Gerrard'ın Ranger Rover'ı, yaklaşık 53 bin sterlinden alıcı bulacak. Liverpool kaptanının arabası, kendine ait '8 numara' nın işlemelerini taşımasının yanı sıra, bazı modifiyelere de sahip. İngiliz oyuncunun bu arabayı yaklaşık 1 yıl önce 61 bin sterline aldığı tahmin edilirken, Gerrard'ın içine 2 bin sterlinlik DVD sistemi, 700 sterlinlik halı döşemesi ve 22 bin sterlinlik ekstra modifiye yaptırdığı belirtiliyor. Yani Steven Gerrard, bir yıl önce aldığı arabasını, yaklaşık 30 bin sterlin zararla satıyor.
Gerrard'ın karısı Alex Curran'ın da zaman zaman kullandığı ve yaklaşık 20 bin mil mesafe yaptığı arabayla ilgili olarak kulübe yakın kaynaklar, "Bu her Liverpool taraftarı için rüya gibi bir araba. Koleksiyoncular için çok ideal. Gerrard'ın aldığı fiyatla karşılaştırma yapıldığında, çok da fazla satışta kalacağını düşünmüyoruz" şeklinde yorum yaptılar.
Gerrard daha önce de bir arabasını internet yoluyla satmıştı. Kaptan, eski HST Spor arabasını 47 bin sterline elinden çıkarmıştı. Gerrard daha önce Bentley Continental GT, Aston Martin Vanquish ve Ferrari gibi arabaları da kullanmıştı.
 
Üst