Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Kola Severler Buyrun!

Kolayı neden içersiniz?

• Napiyim, tadı güzel...

• Yemekle iyi gidiyor, hazmediyor...

• Alışkanlık oldu galiba...

• Artislik olsun diye içiyorum bazen...

• Vodka ile güzel oluyor dayı... :)

• Diğer...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Coca-Cola ve Pepsi'nin ortalama pH değeri 3.4 'dür. Bu oran dişleri ve kemikleri eritmek için fazlasıyla yeterlidir.

Pepsi veya Coca-Cola'yı içmeden önce bir düşünün. Dünyada hiç kimsenin tavsiye edemeyeceği karbondioksiti içiyorsunuz. İki yil önce, Delhi üniversitesinde "Kim daha fazla coca-cola içebilir?" adında bir yarışma yapıldı.

Sekiz şise Coca-Cola içen şahıs kazandı ve herkesin gözü önünde öldü. Çünkü çok fazla karbondioksit almıştı ve kanıda yeterli oksijen yoktu. Birisi kırılmış dişini bir şişe Pepsi'nin içine koydu ve diş 10 günde eridi! Dişler ve kemikler ölümden sonra en fazla dayanabilen organlarımızdır. Bir şişe kola içerek midenize ve bağırsaklarınıza ne yaptığınızı bir düşünün!..

Dahası da var...

"Tuvaleti temizlemek için"

Bir kutu kolayı klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve sifonu çekiniz. Koladaki sitrik asit klozetteki lekeleri yok edecektir.

"Giysilerinizdeki yağ lekelerini çıkartmak için"

Bir kutu kolayı lekeli giyeceklerin üzerine boşaltın, deterjani ekleyin ve her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Coca-Cola yağ lekelerinin yok olmasına yardım edecektir...

"Akü kutup başlarındaki çapağı temizlemek için"

Bir kutu kolayı kutup başlarına dökün ve çapak yok olsun...

Tüm bu görevleri üstlenen bu maddeyi biz HALEN içmeye DEVAM EDERİZ!.. :confused: :mad:

Son düzenleme:

ayb1039

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
ben içerim ama Turkish ColaTurka ...
Birşeyde ben ekleyim : Coca-Cola dan aldığınız her kola israile yardım olarak giderken Filistin can çekişiyor... Siz hala Coca-Cola mı alıyorsunuz¿ :mad: