• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

DUNNING KRUGER:METİN2 FİLES KURULUMU & SOURCE BUİLD EĞİTİM VİDEO

DUNNING KRUGER

20 YILLIK FİLM HAYATIMA, 12 AY REKLAM ARASİ.
TM Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Konular
53
MmoLira
126
DevLira
0
HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR BEN MESUT PEHLİVAN "DUNNING KRUGER" BUGÜN SİZLERE TURKMMO İÇİN YOUTUBE KANALIMA ÇEKTİĞİM VE SİZLERE HİZMET VERMEK ADINA OLUŞTURDUĞUM METİN2 FİLES KURMA VE SOURCE BUİLD'LERİNİ ÖĞRETEN BİR VİDEO HAZIRLADIM BU VİDEO'LAR SERİ OLARAK DEVAM EDİCEK ALT YAPI FILES YAPIMI, SİSTEM EKLEME VİDEO'LARI TARZINDA BU SERİMİZİN 1. VİDEOSU SABİT IP SUNUCU KURMAKTI 2. VİDEO OLARAK METİN2 FİLES KURULUMU VE SOURCE BUILD'LERİNİ ÖĞRETEN BİR VİDEO ÇEKTİM İNŞALLAH HERKEZİN İŞİNE YARAYAN BİR VİDEO OLMUŞTUR HERKEZE İYİ SEYİRLER DİLİYORUM.

KANALA ABONE OLMAYI VE BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN TURKMMO ARACILIĞI İLE SİZE METİN2 İLE ALAKALI BİLDİĞİM HERŞEYİ ÖĞRETİCEM.

VİDEO'LARIN TURKMMO DIŞINDA FORUMLARDA PAYLAŞILMASINA KESİNLİKLE İZİN VERMİYORUM VE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

SABİT IP SUNUCU KURULUMU KONUSUNA GİTMEK İÇİN TIKLA

ÖNEMLİ DUYURU:

VİDEO İÇERİSİNDE TURKMMO'YA YENİ KAZANDIRACAĞIM YANİ PAYLAŞACAĞIM FİLES HAKKINDA BİLGİLER VERİYORUM İZLEYİP BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ ÇOK GÜZEL BİR İÇERİĞİ OLAN FİLESİDE ÇOK YAKINDA TURKMMO'YA KAZANDIRAÇAĞIM.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
DUNNING KRUGER

DUNNING KRUGER

20 YILLIK FİLM HAYATIMA, 12 AY REKLAM ARASİ.
TM Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Konular
53
MmoLira
126
DevLira
0