Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

DUNNING KRUGER
100%
Ratings Received
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter Receive Ratings Ticaret İstatistikleri

• Kardeşim merhaba sana özelden nasıl ulaşabilirim acaba
    Bi iş teklifim var da
    DUNNING KRUGER
    DUNNING KRUGER
    Askerdeyim kardeşim şuanlık herhangi bir iş içerisine girmem söz konusu değil maalesef.
    genco15
    genco15
    Peki kardeşimm şimdiden hayırlı teskereler peki bildiğin sağlam 2013 tarzı files var mı senin kaynak filesi kullandım ama onda bazı buglar var 0 yang gibi ben hiç c++ ve game db işine girmeden sadece serverimi istediğim gibi kişiselleştirerek(drop ayarları vs zorluk ayarları) bi sunucu açmayı düşünüyorum o yüzden marty sama tabanlı yabancıda olsa bildiğin bi sf var mı acaba ya da bu paylaşılan
    genco15
    genco15
    ya da bu paylaşılan metin2 tc filesine güven olur mu? Bi bilgin var mı ?
    @ kardeşim düello atınca karşı taraf anlaşmaya basınca ws başlamıyor ama serbest alınca hasar işliyor sorun nerden kaynaklı ??
    başkan neredere askerlik yapıosun :)
    DUNNING KRUGER
    DUNNING KRUGER
    Erzurum palandoken
    wenom4545
    wenom4545
    hayırlı tezkereler reis uzmanımda bende rahat yerdeymişsin değilsen birini bulup devrelerim yada tanıdıklardan rahat ettirelim seni diycektim o kadar yaptığın fileslerden faydalanıyoruz sen bilmesende bize yardımın oluyor bizimde sana olsun :)
    DUNNING KRUGER
    DUNNING KRUGER
    Zaten kolay askerlik yapiyoruz daha kolaya kaçmak vatana ihanet olur inşallah bende uzman olabilirim.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…