Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Senden eskisi forum admini

frenzyboy

Silence is peaceful...
TM Üye
Konular
157
Reaksiyon Skoru
159
Online Süresi
1h 21m
Başarım Puanı
180
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Metin2 Yang, Lol Rp, Pubg Mobile Uc, Metin2 pvp item, yang alış-satış ve tüm oyunlara ait ürünler Turkmmo Güvencesiyle! FIRSATLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

Arkadaşlar merhaba,

Forumda bu sene çok geniş çaplı değişiklikler oldu. Bugün siteye giriş yaptığımda "9. yıl dönümü" ödülünü kazandınız gibi bir bildirim geldi. Tüm ödüllere baktığımda gözüme bişey takıldı.

Bi an düşündüm. Acaba forum admini ne zaman foruma katıldı diye.

Altı üstü 1.5 ay varmış aramızda :nod: . Forumun 7546. üyesiyim. :wave: Foruma ilk katıldığımda bende herkes gibi "MÖTÖÖNNNİKÖÖÖ":frusty: pvp kurmak amaçlı girmiştim. Kayıt olup forumu araştırmak yenilikleri takip etmek amaçlı girmiştim. O zamanlar hatırlamıyorum ama 15-20k belkide daha fazla üye vardı. Sakin ve temiz ortam, kimsenin kimseye karışmadığı, kavga ve kıyametin olmadığı, hiç kimsenin bir emeğe saygısıylık yapmadığı nezih bir ortamdı turkmmo. Çok güzeldi. Ben çok mutluydum forumda gezerken ve bir sürü arkadaş edinmiştim bu forum sayesinde. Ama işte aile ne kadar büyürse sorunlar baş çıkarır derler ya. Aynen öyle oldu sanırım :faint2:

Şuanda turkmmo +2.5 milyonu aşkın üye ile Türkiye'nin en büyük MMO forumu ve bu durum beni hem mutlu hemde mutsuz ediyor. :crazy:

Neyse konuyu dağıttım arkadaşlar. :doh:

Eski zamanları biraz yâd edelim dedik. Var mı eskilerden anıları olanlar ?

:boink::boink::boink::boink::boink:

serialci

Sonzluk ve ötesine!
Fahri Üye
Konular
85
Reaksiyon Skoru
273
Online Süresi
4d 6h 0m
Başarım Puanı
170
MmoLira
77
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Bu foruma erken katılmış olsam da fazla aktif olamadım.
Ancak genel olarak o dönemlerde forumlar çok keyifliydi.

İnsanlar bilmedikleri konulara bile "anlamadım ama güzele benziyor" tarzı şeyler yazıp öğrenmek yada konu hakkında fikir sahibi olmak isiyorlardı.
Forum düzgün yapıldığında candır ya :D

Mesela konulara "Teşekkürler." yada "Güzelmiş" falan yazanlardan hiç haz almıyorum. İki cümle kurmaktan aciz olmuşuz resmen :/

Wyvernn

Great Britain
TM Üye
Konular
3,471
Reaksiyon Skoru
3,192
Online Süresi
114d 17h 13m
Başarım Puanı
390
MmoLira
271
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
13
Nice yıllara forumun veri tabanı oluştururken admin hesabı girilmesi geerekiyor o yüzden ilk üye emrah abidiir

@admin :D

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Konular
1,999
Reaksiyon Skoru
1,125
Online Süresi
23d 6h 58m
Başarım Puanı
267
MmoLira
504
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaştığın emojiler senin ne kadar eski olduğunu gösteriyor. :D Tam forum userisin. :)

yahyatrd

1071
Fahri Üye
TM Üye
Konular
565
Reaksiyon Skoru
578
Online Süresi
7h 38m
Başarım Puanı
251
MmoLira
27
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Bu foruma erken katılmış olsam da fazla aktif olamadım.
Ancak genel olarak o dönemlerde forumlar çok keyifliydi.

İnsanlar bilmedikleri konulara bile "anlamadım ama güzele benziyor" tarzı şeyler yazıp öğrenmek yada konu hakkında fikir sahibi olmak isiyorlardı.
Forum düzgün yapıldığında candır ya :D

Mesela konulara "Teşekkürler." yada "Güzelmiş" falan yazanlardan hiç haz almıyorum. İki cümle kurmaktan aciz olmuşuz resmen :/
Son cümlene biraz katılıyorum biraz katılmıyorum :) Teşekkür edilebilir konudan yararlanılmıştır çünkü, kısa kesip bir iki cümle kurmaktan aciz olmuşuz o doğru nadir konu hakkında yorum yapan :D

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)