Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Beşiktaş'ta doping şoku

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1
Beşiktaş Cola Turka'nın ABD'li basketbolcusu Dennis Mims'in doping maddesi kullandığı tespit edildi.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F8084%2FTaKPw7Rkn29.jpg&hash=019406ff57d2c1c471a789bcdbe894b0


Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, 2009 yılı WADA yasaklı maddeler listesinde bulunan madde kullandığı tespit edilen Beşiktaş Cola Turkalı oyuncu Dennis Mims ile ilgili nihai karar çıkana kadar, bu oyuncunun idari tedbirli olarak maçlara katılmasını yasakladı.

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, 20 Şubat'ta oynanan Beşiktaş Cola Turka-Efes Pilsen maçının bitiminde doping kontrolü yapıldığı ve Dennis Mims'te, 2009 Yılı WADA yasaklı maddeler listesinde bulunan bir maddeden tespit edildiği, bu nedenle Mims'in TBF Disiplin Kurulu'na sevk edildiği bildirildi.

BEŞİKTAŞ MIMS'İ GÖNDERİYOR

Yapılan açıklamada, Dennis Mims'in, hakkındaki soruşturma ve değerlendirme sonuçlanıp, nihai karar verilinceye kadar, idari tedbirli olarak müsabakalara katılmasının yasaklanmasına oy birliği ile karar verildiği kaydedildi.

Bu arada, Beşiktaş Kulübü de uyuşturucu kullandığı iddia edilen Mims ile ilişkisini kesecek. Siyah-beyazlı kulübün, ABD'li oyuncuyu göndereceği, ancak yerine transfer yapmayacağı öğrenildi.

BİR HAFTA GEÇMEDEN İKİNCİ OLAY

Geçtiğimiz hafta Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nin ABD'li iki oyuncusu Jamar Butler ve Monty Mack de, uyuşturucu kullandıkları gerekçesiyle Konya temsilcisinden uzaklaştırılmıştı.
 
Üst