Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Metin2 Zehir Kılıcı Nerde Düşer?

3.50 yıldız(lar) 2 Oy

oscar61

son of god

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Zehir Kılıcının metin2 oynayanların bir çoğunuzun gözdesi olduğunu biliyorum.Bunun sebebi ise tabiki dış görünüşünden ziyade Dolunay Kılıcı gibi Zehir Kılıcında ortalama ve becerinin bu kılıca da gelebilmesidir.Ortalama düz vuruşlarda etkili olduğu için atın veya bineğin üzerinde metin kesmemiz de ciddi bir şekilde faydası var.Bu kılıcı Dolunay Kılıcınının bir üst kademesi olduğunu söyleyebiliriz.Dolunay Kılıcının yetersiz kaldığı zamanlarda Zehir Kılıcı ile bu zafiyeti giderebiliriz.Zehir Kılıcını düşürmek sandığınız kadar zor değil.Gün içerisinde kararlı ve istikrarlı olduğunuz sürece minimum 3-4 adet düşürebilirsiniz.Bu rakamlar size biraz yüksek gelse de dediklerimizi uygularsanız çok rahat bir şekilde bu rakamlara ulaşabilirsiniz.Her dediğinizi yapıyorum fakat yinede düşüremiyorum neden? derseniz metin2 nin bir şans oyunu olduğunu hatırlatayım.Zehir Kılıcının da bir düşme şansı var o yüzden her seferinde bu civarlarda Zehir Kılıcı düşüremeyebilirsiniz.

ZEHIR KILICI NEREDEN VE NASIL DÜŞER

Zehir Kılıcının bir çok düşürme yeri var bende bunların hepsini size aktaracağım ve açıklayacağım.Her düşürme noktalarının kendine has bir taktiği var bizde bunun için buradayız.
1- Sürgün Mağarasından Zehir Kılıcı Düşürme

Bu kısmı çok taktik olarak görmeyin çünkü sizin özel olarak yapacağımız pek bir şey yok burada düşürmenin usulü ise Sürgün Mağarasına zaten kimse keyfi olarak gitmez genellikle lvl kasmak için gideceğinizden oradaki muhattap olduğunuz slotlardan düşüyor.Bu slotların isimlerine gelirsek Setaou Lideri,Setaou Avcısı,Setaou Savaşçısı,Setaou Askeri dir.Siz orada kasılırken bir bakmışsınız Zehir Kılıcı düşmüş.Bu slotlardan Zehir Kılıcı düşme şansı zor olduğu için biraz zaman kaybedebilirsiniz ama deneyimlerime göre yinede etkili bir yöntem olduğunu söyleyebilirim.

Setaou Askeri Setaou Savaşçısı Setaou Avcısı Setaou Lideri

2- Örümcek Baronosten Zehir Kılıcı Düşürme

Oyuna son zamanlarda birçok yeni boss ve yaratık eklendi ve eklenmeye de devam ediyor.Bu bossun eklenme tarihi biraz daha eski olsada çokta eski değil.Bu bossu kesmek kolay olmadığı için bundan Zehir Kılıcı düşürmek biraz zor olabilir fakat düşme oranı biraz daha yüksek kesebilirseniz rahatlıkla düşürebilirsiniz.Tek başınıza kesmeniz zaten çok zor denemeyin derim :)

Örümcek Barones
[TBODY] [/TBODY]
3- Örümcek Baronos Sandığından Zehir Kılıcı Çıkarma

Örümcek Baranosi kesmek zor dedik fakat ben sizi kestiğinizi sayarak bu başlığada el etmayı düşündüm.Örümcek Baronesten Zehir Kılıcı düşme olasılığı olduğu gibi Örümcek Baronesin Sandığından da Zehir Kılıcı Düşme Olasılığı Bulunmaktadır.

Örümcek Baranos Sandığı
[TBODY] [/TBODY]
4- Azrail Sandığından Zehir Kılıcı Çıkarma
Örümcekten Sonra Azrailide kesmeniz biçiminde onunda sandığından Zehir Kılıcı düşürebilirsiniz.Fakat Azraili kesebilmeniz için ilk önce Şeytan Katakombundaki Luciferi kestikten sonra kesebilirsiniz.Azraili kesmek her boss gibi zor fakat gerekli efsunları kullandığınız taktirde çok rahat kesersiniz.İemlerinize Ölümsüz efsunu getirip çok rahat kesebilirsiniz.
Azrail Sandığı
[TBODY] [/TBODY]

5- Nemere,Razador ve Jotun Thrym Zehir Kılıcı Düşürme
Bu üste isimlerini ve aşşağıda resimlerini gördüğünüz boss lardan Zehir Kılıcı düşme şansı vardır.Bu bosslar kesmek oldukça zor fakat gerekli koşul ve size destek arkadaşlarınız sayesinde rahatça kesebilirsiniz.

Jotun Thrym Nemere Razador

Zehir Kılıcını Kullanabilen Karakterler
Zehir Kılıcını her karakter kullanamaz oyun içinde Zehir Kılıcı sadece Savaşçı,Ninja ve Sura karakterlerinde etkilidir.Diğer Şaman ve Lycan karakterleri kullanamaz.
Zehir Kılıcına + Basma Ve Taş Ekleme
Zehir Kılıcı seviye bakımından biraz daha yüksek bir kılıç bu yüzden demircide basmak pekte akıl işi değil.Bunun yerine +5 e kadar felan lonca demircisinde basabilirsiniz.Fakat ortalaması kötü ise istediğiniz yerde basın.Benim tavsiyemi sorarsanız kulede basmak en mantıklısı çünkü yüksetme malzemesi olarak inci istediği için inci masrafından kurtulmuş olursunuz.Kutsama veya büyülü metalde işinizi görecektir.
Zehir Kılıcına taş basmak için oyunun bize ayrıdığı max. alan 3 adettir.Bunlara kasılmalık ve ws lık olarak ayarlayabilirsiniz.Kasılmalığa canavar +4,Kavrama +4 ve Öldürücü Darbe +4 Taşı ekleyebilisiniz.
Bu şekilde zehir kılıcının birçok düşürme alanı vardır istediğinizden düşürebilirsiniz.Fakat hesabınızın hem sağlam hemde yüksek lvl olması lazım.

marroned1

Level 3
Gerçekten faydalı oldu :) valla ben metine ayarlamıştımfa sımdı kaldırdım azrail barones bıde surgune koydum :) kendime göre pvp tasarlıyomda :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)