Reklam vermek için [email protected]

iptv önerisi - joymaxiptv

smaugg34

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
3
Altın Konu
0
Başarım Puanı
13
MmoLira
5
DevLira
0
Takipçiler
0
Merhabalar. Sizlere iptv önerisinde bulunmak istiyorum. İlk olarak geçen sene lig maçları için almıştım. Çok memnun kaldım bu sezonda süremiz uzattım. Kanal zenginliği ve kalitesi, desteği ve en ufak problemde yardımcı olmaları özelliği ile sizlere joymaxiptv yi önermek istiyorum iptv tavsiyesi isteyen yakın arkadaşlarıma da joymaxiptv yi önerdim hepsi memnun. Spor kanallarının yanında özellikle sinema kanalları harika. İnternet bağlantısı iyi olan herkese tavsiye ederim. Web siteleri:

SerkanTayci

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
1
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
0
Geçen seneden beri kullanıyorum çok memnunum yakın arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

Son düzenleme:

OrhanKonak61

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
3
MmoLira
2
DevLira
0
Takipçiler
0
Geçen seneden beri kullanıyorum çok memnunum yakın arkadaşlarımıza tavsiye ediyorum
Kanalların çözünürlüğü nedir hocam? Ben de almayı düşünüyorum. Çevremde kullananlar var memnun olduklarını söylüyorlar.

SerkanTayci

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
1
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
0
Kanalların çözünürlüğü nedir hocam? Ben de almayı düşünüyorum. Çevremde kullananlar var memnun olduklarını söylüyorlar.
Evet ben de kullanıyorum memnunum ben de yakın arkadaşlarımıza öneriyorum. Kanallar sizin internet bağlantınıza göre farklı çözünürlüklere sahip HD, Full HD gibi

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)