Reklam vermek için [email protected]

Metin2 PVP serverler kapanıyor !

HackerMceT

Ahmet Ateş
TM Üye
Konular
17
Reaksiyon Skoru
11
Altın Konu
0
Başarım Puanı
52
TM Yaşı
9 Yıl 5 Ay 7 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0

LordMt2 | 1-127 Level ve Bol Dönüşümlü Yapısı ile 02 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’da Açılıyor. Sende Bu Heyecana Ortak Ol !

METİN2 PVP SERVERLER K A P A N I Y O R !

Başlangıç metin2.tc kapandı. Şuanda metin2.tc web sitesine erişim yok. Yarın (cuma akşamı) saat 00:00 'da TC sunucuları tamamen kapanacaktır.

20645565_561594287298357_8261940380900632061_o.jpg

Büyük ihtimal yarın elvanmt2 serveride erişime kapatılacak. Ardından diğer serverler de kapanacaktır.
Peki metin2 tr ekibi neden böyle bir adım attı ?
Çünkü bildiğiniz üzre metin2 tr yeni serverini açmaya hazırlanıyor. ( )

Şuan da tahminlerimize göre sadece saltanatmetin2'ye birşey yapamıcaklar. Çünkü kendi çıkarları var.
İlgili yazılar:
4MylZY.jpg

AkrJ0Q.jpg

Kapanan serverler listesi
1- Metin2.TC

Sizlerinde fikirlerini almak isterim. Düşünceleriniz nedir ?

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Malumun ilanı bir kaç ay önce metin2.org link değişimi nedeniyle google indexlerinde dalgalanma yaşadı bir süre metin2.tc metin2 aramasında ilk sırada çıkıyordu eğer ki kapatmak için bahane değilse isimden zaten ofsayt olan bir serverdı.

Yazdığı açıklamada komik ayrıca Türk girişimci alihan nedir abi çıldırmayın
Uzun bir açıklama

Kısa bir açıklama

Ve avukatlığın gönderdiği resmi dilekçe resmi konuda zaten mevcut lakin tekrar paylaşayım
JlbQDo.jpg

Şöyle düşünün sizin bir projeniz var ve bu kaçak yollarla source kodları ile paylaşılıp sizin gideriniz her şeyiniz düşüşte oluyor siz ne yapardınız?

İyide buna zaten müsade eden kendileri sourceler paylaşıldıktan sonra 40k diye tabir edilen pvp serverlar açılmaya başlandı 4 envanter di şuydu buydu görmediğimiz bir çok şey gördük tabi serverlar açınıp kapandıkça fileslardaki açıklarda ortaya çıktı gameforge de bu açıkları fixledi ve pvp sahiplerinin yeniliklerinden bazılarını tr ye ekledi. Kaynak kodları paylaşıldıktan sonra bunların paylaşılmasınada kendilerinin müsade ettiğini söyleyenler bile vardı. Ayrıca tr'nin düşüşe geçmesinin sebebinin büyük bir kısmının pvp'ler le alakalı olduğunu düşünmüyorum oyunun eski ve sade versiyonunu daha çok seven insanlar vardı yaptığı yenilikler ile birlikte oyuncuların oyundan soğumasına ve birçok oyuncusunun oyunu bırakmasına sebep oldu ki buna hilelere müsade etmesinide ekliyebiliriz. Yani tr'nin düşüşte olmasında büyük pay kendilerinin bana göre
@Razuning;

Bunlar yıllardır olan konular, akabinde https://global.wom2.org dahilinde yurtdışında halen sunucular aktif, şahsi fikrim yeni sunucu açılıyor TR de ve sadece kitleyi PVP aleminden korkutup yeni bir algı oluşturup tamamen TR sunucularına geri çekmek.

Şuanda önüne geçemezler bunu ilk zamanlarda önlemeleri gerekirdi diye düşünüyorum.

BerkUraltas

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
53
TM Yaşı
9 Yıl 2 Ay 27 Gün
Online Süresi
3m
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
0
Bence çok önceden yapılması gereken bir şeydi fakat bu kadar geç yapılması pek çok kullanıcının madur olmasına sebep olucak ve çoğu pvp oyuncuları bu oyunlara para da yatırıyor belirli bir düzeye geldikten sonra sanmıyorum ki pvp sahipleri bu para yatıran oyuncuların zararlarını karşılayacaklarını gerçe karşılamaya kalksa nasıl yapacak kaç bin kullanıcısı var her biri para yatırmış olsa imkansız gibi bir şey..

Hikmet Aypek

Level 3
TM Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
88
Altın Konu
0
Başarım Puanı
86
TM Yaşı
7 Yıl 11 Ay 14 Gün
Online Süresi
3d 2h 21m
MmoLira
572
DevLira
0
Takipçiler
3
Çoğu pvp'nin kapancağını zannetmiyorum belirli serverlar olsa gerek.

aydinu

Level 6
TM Üye
Konular
149
Reaksiyon Skoru
47
Altın Konu
0
Başarım Puanı
163
TM Yaşı
12 Yıl 9 Ay 4 Gün
Online Süresi
5h 6m
MmoLira
407
DevLira
0
Takipçiler
3
Onuncusu düzenlenen geleneksel "PvP serverler kapatılıyor" etkinliğimiz başlamıştır. Keyifli sallamasyonlar dileriz.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)