Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Samın tuhaf zaafı!

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINLeman Sam, yolcu vapurlarında yolcuların geçmesine kolaylık sağlayan iskeleye karşı özel bir zaafı olduğunu söyledi.

Habertürk’te ekrana gelen Cem Mumcu ile Harun Tekin’in sunduğu Kısa Devre programına konuk olan Sam, “Hani vapurlarda bir şey sürerler ya onun adı nedir bilmiyorum. Onun bir adı var. Ona karşı bir zaafım var. Çocukluğumdan bu yana onun altındaki bilya tekerlekleri, tutakları, tahta şeyleri falan... O nesneye karşı böyle aşki bir durumum var. Vapurun kendine has kokusunu koklarım, dışarıya çıkıp martılara simit atarım” dedi.
İstanbul’un eski hallerini çok özlediğini belirten Sam, Galata Köprüsü’nü de ziyaret edilmesi gereken halası gibi gördüğünü belirten Sam, “Galata Köprüsü benim için birisiydi. Ziyaret edilmesi gereken, halam gibi birisiydi. Şimdiki köprüden geçmek bile istemiyorum” diye konuştu.
 
Üst