Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

WMCP PANEL KURAMAYANLARA YARDIMCI OLABİLİRİM

'Metin2 PvP Soru-Cevap' forumunda kayseriliyimlanben tarafından 16 Haz 2017 tarihinde açılan konu

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122
  1. kayseriliyimlanben

kayseriliyimlanben Level 8 TM Üye

0   0   0

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

WMCP panel kurmakta çok sorun yaşanıyor isteyen arkadaşlara yardım ederim.Para falan talep etmiyorum güzel yorumlarınız yeter

ramazan1181 bunu beğendi.
  2. notto0606

notto0606 FedakarMt2 Taklitler Aslını Yüceltir! TM Üye

Ticaret Puanı - 100%
    1   0   0

155
    1,574
    308
    112

Böyle düşünmeniz çok güzel :). Teşekkür ederim.
    Eğer WMCP ile bilgiliniz varsa forumda biraz gezinti yapabilirsiniz soruları olan çok insan var örnekteki gibi.

kayseriliyimlanben bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    OP
    kayseriliyimlanben

kayseriliyimlanben Level 8 TM Üye

0   0   0

Ben teşekkür ederim bize yardım etmediler biz yardım etmediler öğrendik paylaşalım birşey kaybettirmiyor paylaşmak kazandırıyor onu düşünmemiştim hiç dediğiniz gibi bakayım yorumlara :)

4. notto0606

Ticaret Puanı - 100%
    1   0   0

155
    1,574
    308
    112

Boşuna insanlara yardım etmiyorum burda. Kendilerini DEVELÖPÖMT sanan ve egolu kendini birşey sanan insanlar var. Onlar gibi olmamak için ve bildiklerimi paylaşmak öğretebilmek için herşeyi yapıyorum. Güya DEVELÖPÖMT:mad::mad:

5. notto0606

Ticaret Puanı - 100%
    1   0   0

155
    1,574
    308
    112

Birinin sorusu varmış hocam.

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122

Sosyal Medya