• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için turkmmo@gmail.com adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact turkmmo@gmail.com

Metin2 Quest Kurulumu Anlatımı

lalipop

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
11
Reaksiyon Skoru
11
Başarım Puanı
89
MmoLira
46
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
tesekkürler

Irıthel

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
4
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Metin2 Quest Yükleme
Metin2 Quest Yükleme İşlemi ;
Quest Çeşitli görevlerin sağlanması veya oyuna eklenti için kullanılan bir "Plugin" Görevi görmektedir.
Günümüz'de Quest'lerin dikkatli yapılmamasın'dan dolayı bir çok "Sunucuda" sorun oluşmaktadır. Bunu engellemek adına yardımcı olmak için size yazıyı hazırladık.
En Başta bir Quest belirlemeniz gerekir. Örnek veriyorum benim questim "ExpKapatici.quest" Kasılırken "EXP" Alımı durduran bir işlem'dir.
Yüklemek İstediğiniz Questi "/usr/game/share/locale/turkey/quest" Bölümüne atıyoruz.
Putty(SSH)'yi açıp Kullanıcı adı ve şifremiz'le giriş yapıp komut bölümüne geliyoruz.
Komut Yerine ;
  1. cd /usr/game/share/locale/turkey/quest
Daha sonra bir komut dizisi daha geliyor ve oraya
  1. ./qc ExpKapatici.quest
Questi yüklemiş bulunmaktasınız sunucunuzu restart işlemi uyguladıktan sonra yaptığınız işlem aktif olacaktır.
Merhaba ben birşey sorucaktım. Bende böyle bir dizin yk WinSCP den bağlanıyorum ve usr/game yok usr/games var ve games'in içindede dosya bulunmuyor ne yapmam lazım

WhiterNEGRO

Mavi Ruh <3
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
95
Başarım Puanı
52
MmoLira
280
DevLira
33
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)