Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Bedava silk gerçekten çalışıyobu

• Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 420

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

öncelikle fake flan oktur sizden silkroad şifrenizi yada ıd nizi isteyende yok zaten :) 100% çalışır
BAŞLIYORUZ
dan PayPAL Hesabı Almak gerekiyor
üyeliğin 2.aşamasında karsınıza gelen kredi kartı bilgilerini geçmek için Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıttan çıkın üyelik işlemlerini bitirin paypal a giriş yapmayı deneyin giriş yapmışsanık üyelik başarılıdır :eek:

ve para kazanmak için reklam sitesine üye olmamız gerekiyor
burdan üye olunuz

Sağ Üstteki Tablardan Create A Free Acoount a tıklayın bilgilerinizle kayıt olun önemli olan nokta paypal hesabınıdaki emali adresinizle aynı olması gerekiyo email
sonra üzerinde 4$ flan yazan linkler var onlara tıklıyoruz. Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra Click For Web Site 1 e tıklayın bakın ve çıkın 2. sinede tıklayın bakın çıkın sonra alttak boşluklara good good good yazın ve 4$ kazandınız bütün linklere aynısını yapın 24$ kadar kolayca ulaşırsınız :rolleyes:
ama 75 $ dan az aktaramassınız paypal a bundan sonrasını başkalarına referasn olarak üye yapacaksınız benim sizi üye yapmam gibi :)
ama 1.25 dolar kişi başı ozaman onunda yoku var 1-2 saat boyna kendin değişik isimlerde üye yapacaksın kendi referansında sanada boyna para gelcek biras uzun sürebilir ama %100 işe yarar ihallah başarırsınız

not ; biras alıntı sayılır genede emeğe saygı, başkasının emeğini çalmak olmas belirtim dedim

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)