Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

xHamBeyLoRDx Katılım Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xHamBeyLoRDx

Seni seviyorum dediğim herkesi sevdim

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Phantomers Oyununu İnceleme

Phantomers Oyunu MMOFPS Türü bir oyundur.Oyundaki grafikler oldukça akıcı ve gerçeğe yakın olarak tasarlanmış.Oyunun Tasarımcısı NTT game şirketidir.Oyunun Türkiye ve Amerika olarak iki farklı serveri mevcuttur.Oyunun oyuncuyu en etkilediği noktaları ''Oynayışı, grafikleri, karakter ve silah geliştirmeleri '' ve oyunun menüsü bile sizi oyuna çekmeye yetiyor. Beni en çoketkileyen yönü grafikleriydi :)

Oyun Hakkında Bilgiler

Oyunun 2 takımdan oluşmuş arkadaşlar 'Maviler ve Kırmızılar' 2 takım halinde oyuncular birbirleriyle savaş içerisinde bulunuyorlar. Her savaş oyunu gibi silah karakter gelişimi mevcut.Tabi oynadıkça oyuna alışıyorsunuz ve daha profesyonel bir oyun sergiliyorsunuz. Oyun 7 Karakter ve 3 Set ( Tesisat) oluşmuş.Bu karakterler keskin nişancılık konusunda özel yeteneklere sahip bazıları farklı özelliklere sahip arkadaşlar. Oyunun en güzel yanıda aldığımız silahlar oyuncularda yani bizlerde kalıcı :) Bunun üzerine oyun yönetimi değişik bir sistem kullanmış silahların belli bir süre sonra eskiyen ve kullanılmayan bir hale getiren durum yaratılmış. Ama bunada bir gelişim süresi eklenmiş oyuncuya uğraş olarak 'Tamir' sistemi kurulmuş. Bunun için oyunda “tamir” sistemi bulunuyor ve eskimiş silahları tamir ediyoruz .

Oyundaki Karakterler Ve Silahlar

Satın alınan karakter her iki takım için de kullanılabiliyor.Karakterlerin silah çeşitliliği de oldukça yüksek
silahlar oyundaki performansa göre tecrübe kazanıyor ve her silah için 6 adet silah yükseltme özelliği var.

Karakterler ve Özellikleri

Nick: Düşmanı Sentry Gun ve altı patlar bomba uzmanlık alanı özelliklerine sahip bir karakter.

Hammer: BlastSensor yerleştirerek rakibini ilerlemesini engelleyen bir özelliği var. Ayrıca, M134 ile uzmanlaşmış bir karakter.

Black Cat: Scan Grenade rakiplerinin yerini tespit edebilir. M32 bomba atar ile ise düşmanlarının canına okur.

Victoria: Rakiplerin özel yeteneklerini, kendi Scan Grenade adlı özel yeteneği ile etkisiz hale getiren Victoria, Sentry Drone ile düşmanlarını bezdirir.

Bishop: Keskin nişancı özelliği ile ön plana çıkan Bishop, LXM46 ile hedef aldığı düşman bölgeye bomba yağdırırken, ScanSensor ile düşman yerlerini tespit eder.

Crow: ScanGrenade ile düşmanın yerini tespit eder, KillerDrone ile ise rakibinin işini bitirir.

*****: SentryGun kurarak rakibine tonlarca hasar verirken, EMP bombasıyla düşmanın özel yeteneklerini engelleyebilir.

Karakterlerimiz bunlar özellikleride anlattığım gibi arkadaşlar. Ben Hammer karakterini kullanıyorum tavsiye ederim :)

Karakterlerin özelliklerini “C” ve “V” tuşlarından kullanabilirsiniz.

Silahlar ve Özellikleri

Kullandığımız silahları,silahların skoruna göre puan kazanıp silahımızı bir üst seviyeye çıkarabiliyoruz. Üst seviyeye
çıkarırken direk olarak bu işlemi “Elmas”lar ile direkt olarak yapabilirsiniz. Elmas'ı oyun içinde elde edemiyoruz arkadaşlar oyunun marketinde satılıyor.

Silahlarımızın seviyesini geliştirdikçe kazandığı özellikler

*
Lazer Nişangah

*Çift Şarjör
*Susturucu
*Dikey Kabza
*Hologram Gez

Seviyelerimizi geliştirdikçe bu özellikleri ekleyebiliyoruz oynadıkça seviyemiz artar arkadaşlar.
Oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi oyun için takım halinde savaşırken oyuncular bir araya gelip klan kurabiliyor.

Oynanışı

Oyun bildiğimiz diğer oyunlar gibi taglarımız aynı sadece ölürsek silahımızı F1 F2 F3 ile değiştiriyoruz.
Her tuştaki sete farklı karakter, silah, tabanca, bıçak, bomba yerleşiyor.Savaşda seri olabilmemiz için düşmanlar öldükçe özel güç kazanıyoruz ve bu güçlerden birini kullanabiliyoruz. Bu güçler Minigun, roketatar, radar
Silah geliştirmek için 6 adet gelişim seviyesi var ve seviyemiz ilerledikçe toplanan puanlarla gelişim yapılabiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Sahibi
Konu Sahibi

xHamBeyLoRDx

Seni seviyorum dediğim herkesi sevdim
Yarışmadan çekliyorum, sebebi ekran kartından dolayı oyuna giremiyorum ve görselleri kendim hazırlayamadım :) bu dalda katılan diğer arkadaşlara başarılar dilerim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)