Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

multimod ile ilgili bir sorun acil cevap

'Metin2 Pvp Serverler | Server Tanıtımı' forumunda Dogukan9 tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122
  1. Dogukan9

Dogukan9 Level 5 TM Üye

0   0   0

320
    960
    27
    125

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

arkadaslar ben multi moddan girdim.bedensel skill actim.ve güclü beden ve ruh vurusuda geldi.kılıc cevirme hava kılıcı ve güclü beden ve ruh vurusunu yaptım.simdi güclü beden ve ruh vurusunu sıfırlamak istiyorum.sıfırlamıayor yardımcı olun lütfe

söleyene +++++++++++repp

2. LoRDaK1N

LoRDaK1N Level 8 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

294
    2,799
    230
    150

Sıfırlanmaz ki artık onlar öyle kalcak

3. tugcem

tugcem Level 3 TM Üye

0   0   0

6
    205
    5
    64

mod u sil
    normal giris yap cinceden o skiller gözükmücek puanların yanda olucaktır cince den girip skil puanloarını istedigin skile ver mod u yenidn yukle giris yap tuh vurusu ve beden 0 gözükücetir :) yardımcı olabildiysem +rep pls

Dogukan9 bunu beğendi.
  4. Konu Sahibi
    OP
    Dogukan9

Dogukan9 Level 5 TM Üye

0   0   0

320
    960
    27
    125

Saolun

5. tugcem

tugcem Level 3 TM Üye

0   0   0

6
    205
    5
    64

önemli degil rep imi vermişsin tesekkur ederim :)

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122

Sosyal Medya