Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arındırma Bonuslama Artı basma

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,462
Mesajlar
34,678
Reaksiyon Skoru
14,043
Başarım Puanı
825
Yaş
31
MmoLira
1,330
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
6
Ticaret - 0%
0   0   0
Arındırma ;

Bu islem Silah zırh eldiven ayakkabı sapka gibi malzemelerinizin mevcut dayanıklılıgının artırılması islemidir. Dayanıklılık artınca haliyle esyalarınız daha gec eskir ve boylece ikide bir onarmak zorunda kalmazsınız !

Bu islemin amacı sadece dayanıklılık artırma degildir Aynı zamanda bonus ekleme iside bu islemin icine girer
Hedef objeye (dayanıklılıgını artırmak istediginiz materyali koyarsınız) Belirtecler r1 r2 r3 e (Dayanıklılıgın gecmesini istediginiz materyalleri) koyarsınız yada sadece r1 e koyarsınız. Fakat 0/5 5/5 yani sizin toplam 5 arındırma hakkınız oldugundan ne kadar fazla esya koyarsanız r1 r2 r3 lere o kadar daha fazla hedef objenize dayanıklılık gececektir sadece r1 e koyarsanız az r1 r2 daha fazla r1 r2 r3 dahada fazla dayanıklılık gecer 3 unede koyarsanız yanma sansı artıyor ama en iyisi 3 unede koymak fakat arındırma islemi icin dukkan kısmında bulunan ay tasi ile alınan demircinin mektubu vb. materyaller kullanmanizi tavsiye ederim.


Temel olayı anladıgınıza gore ;
Bu Arındırma isleminin asıl anlatılması ve anlaması zor ama cok onemli olan kısmına gecelim

BONUS BASMA ;
Arkadaslar Dukkan bolumunden Arkane' nin tepki maddesini aliyoruz. Ay tasi ile 10 tane olarak satiliyor.
Daha sonra Gizemci ye bu maddeleri tek tek actiriyoruz Sansiniza Bunlarin icinden Paket runik adinda bonuslar cikiyor uzerine mause yi gotururseniz anlarsiniz zaten Sari da mavi de gelebilir Bonuslar.
Daha sonra Arıtıcıya gidiyoruz. Hedef objeye Bonus basmak istedigimiz malzemeyi koyuyoruz. belirteclere de yani r1 r2 r3 e pantolon eldiven gibi belirtecler yerine bu paket runikleri koyuyoruz. İsleme basliyoruz ve Runikteki bonuslar hedef objeye geciyor ustelik dayanıklılıkta belirteclere aynen pantolon eldiven koymus gibi artıyor.


+ Basma islemi ;
Esyaların Saldiri ve savunma ( Fiziksel, Buyu ) gucunu yukselten islemdir.


Tum bu islemleri Anladigimiza Gore En Onemli ipuclarima geldi sira ;

1 - Bonus basilan esyalara + basilamaz !

2 - Arındırma yapilarak Dayanıklılıgı artirilmis 5/5 hakki dolmus esyalara Bonus basilamayacagi gibi artik dayanıklılıkta artırılamaz. Unutmayın ki dayanıklılık artırma islemi yani arındırma islemi aynı zamanda bonus basma islemidir siz esyanızı bonussuz da arındırabilirsiniz yani dayanıklılıgını artırabilirsiniz ama bu seferde bonus ekleyemezsiniz.

Bu halde ne yapmamız mı gerekiyor?

Yeni guzel bi esyayi aldik elimize +0 olucak ama Ornegin Golge zırhı once bu esyayı arındırıp aynı zamanda da bonus basmamiz gerekli cunku surekli kullanacagiz

Golge zirhini hedef obje olarak koyduk. --------- r1 Paket Runik r2 Paket Runik r3 Paket runik bunlarida koyduk yani bonuslari Ustanin mektubunu ilham kitabi. Dukkandan satin alip koyarsak runiklerdeki bonuslarin hedef objemize gecme olasiligi yuksek sansla artar ilham kitabinida kullanirsak Arındırma islemi basarisini garantiler. Kısacasi kesin arinir yani dayanıklılıgı artar fakat bonusun gecme garantisi adina soz veremeyiz. Sans isi bide gecmedi diye bırakcak degiliz gine deneriz Unutmayin 5/5 olana kadar hakkınız var.

Esyamizi bonusladik artik 5/5 de olmus Dayanıklılık daha fazla artmayacagi gibi bonusta ekleyemiyoruz o zaman artık esyamıza istedigimiz kadar + basabiliriz Ama bu esya cok degerli oldu yakmamamız lazim aman ha
Hayatta kalma tenhuru kullanirsaniz esya yerine tenhur yanar bir daha tenhur basip tekrar deneyebilirsiniz Sans iksiri de kulanirsaniz + basma sansi artar..

Peki neden biz +14 Golge zirhina bonus basmadik +0 a bastik ? Sebebi daha once soyledigim gibi eger +14 zirha bassaydik Bonusu +15 yapamazdık yani bir daha + basamazdık bonuslu esyaya artı basılmaz !

Ayrıca + sı yuksek olan esyalar mesela +14 Golge zırhı arındırıcak olursanız sizden cok fazla gumus istiyor +0 oylemi hayır. Denemesi bedava

Alıntıdır
 

FeeLTheGame

Level 11
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Eki 2009
Konular
3,049
Mesajlar
6,709
Reaksiyon Skoru
178
Başarım Puanı
256
MmoLira
-1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler adminim
 
Üst