Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kazan Bld.'den ziyaret!

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Reaksiyon Skoru
681
Başarım Puanı
280
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Başkanı Ertürk ziyarette, Akdeniz Oyunlarında bronz madalya kazanan Belediyespor Bocce Takımı sporcularından Caner Makara ve takıma yeni transfer olan milli sporcu Gülçin Yaradılmış ile takımın antrenörü Talip Arslan'ı 35 altınla ödüllendirdi.

Kazan Belediyespor oyuncusu Caner Makara, İtalya'da 26 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen 16. Akdeniz Oyunları'nda Bocce Milli Takımda yer alarak bronz madalya kazanmıştı.

Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen ve Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Dr. Mutlu Türkmen'in de katıldığı törende konuşan Başkan Ertürk, sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Ertürk, spora verdikleri desteğin karşılığını başarı olarak almaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ''Kazan Belediyesi sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edecektir. Sizlerden Ekim ayında yapılacak Avrupa Şampiyonasında da altın madalya bekliyorum'' dedi.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Mutlu Türkmen de yapımı devam eden Kazan Belediyesi Spor Kompleksi Bocce Salonunun en kısa sürede tamamlanması halinde Ekim ayında yapılacak Avrupa Erkekler Bocce Şampiyonasına ev sahipliği yapabileceğini söyledi.

Bocce Milli takım antrenörlerinden ve Kazan Belediyesi Bocce Takımı antrenörü Talip Arslan, takımın 2008-2009 Türkiye 1. Bocce Ligini erkeklerde birinci, kızlarda üçüncü olarak tamamladığını hatırlatarak, Bursa Mudanya Belediyesi Bocce takımından transfer edilen Gülçin Yaradılmış ile takımın daha da güçlendiğini kaydetti. Arslan, Ekim ayında yapılacak Avrupa şampiyonasında Türkiye'yi Caner Makara'nın temsil edeceğini ve başarılı sporcunun şampiyonluğu hedeflediğini sözlerine ekledi.

Ziyaretin ardından Federasyon Başkan Vekili Mutlu Türkmen ve sporcular, yapımı devam eden Kazan Belediyesi Spor Kompleksini gezdi.
 
Üst