Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Casarini incelemede bulundu!

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Reaksiyon Skoru
681
Başarım Puanı
280
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ekim ayında Kazan'da yapılması planlanan Avrupa Erkekler Bocce Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Kazan'a gelen heyet, Belediye Başkanı Vekili Ahmet Ceylan'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Dr. Mutlu Türkmen ve Kazan Gençlik Spor İlçe Müdürü İbrahim Türe de hazır bulundu.

Oldukça samimi ve esprili bir ortamda geçen ziyarette Belediye Başkan Vekili Ahmet Ceylan, boccenin farklı isimler altında Anadolu'da zaten yüzyıllardır oynandığını hatırlatarak, Avrupa Bocce Federasyonu Başkanı Bruna Casarini'ye, antrenmanı İtalya'da, ilk maçı da Kazan'da bocce salonunun açılışında yapma teklifinde bulundu.

Ceylan, ''Şimdiden söylüyorum maçı kesinlikle ben alırım. Sonuçta bocce bizim atasporumuz'' diyerek Casarini'ye meydan okudu. Bunun üzerine teklifi kabul eden Casarini, Belediye Başkan Vekili Ahmet Ceylan'ı İtalya'ya davet etti.

Heyet daha sonra inşaatı süren Kazan Belediyesi Spor Kompleksini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Avrupa Bocce Federasyonu Başkanı Bruna Casarini çalışmaların Ekim ayına kadar tamamlanması halinde Avrupa Erkekler Bocce Şampiyonası'nın Kazan'da yapılacağını söyledi. Başkan Vekili Ahmet Ceylan da şampiyonanın Kazan'da yapılmasını arzu etiklerini belirterek, Türkiye'nin ilk müstakil bocce salonunun şampiyonadan önce tamamlanacağını ve örnek teşkil edeceğini söyledi.
 
Üst