Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Başkent'ten dünya şampiyonu geçti!

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Beğeniler
681
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINHafta sonunda Panora'da bulunan Play Planet Bowling Salonu'nda yapılan Diplomatlar Bowling Turnuvası - Paeng Nepomuceno Kupası'na Ankara'da görevli çok sayıda diplomat, elçilik görevlileri ve Filipinli katıldı.

Yapılan organizasyonun tüm gelirleri, Filipinlerde kısa süre önce meydana gelen tayfun ve sel felaketinden etkilenen mağdurlara bağışlandı. Turnuva sonunda sporculara ödüllerini veren Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Ahmet Recep Tekcan ünlü Bowlingci Paeng Nepomuceno'nun Ankara'da olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Turnuvanın onur konuğu olan Paeng Nepomuceno, 6 kere Dünya şampiyonluğu kazanmış bir sporcu olarak Bowling tarihinin en önemli ismi olarak kabul ediliyor. Uluslararası Bowling Federasyonu'nun (FIQ) 'Milenyumun Uluslararası Bowlingcisi' olarak tanıdığı sporcu, Birleşmiş Milletler tarafından da iyi niyet elçisi olarak tanınmış bulunuyor.
 
Üst