Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Kurulumu yaptım devamını getiremiyorum lütfen yardım!

'Metin2 PvP Soru-Cevap' forumunda EgZOtiCs tarafından 14 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122
  1. EgZOtiCs

EgZOtiCs Level 4 TM Üye

0   0   0

81
    300
    8
    92

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

Arkadaşlar ben hamachi ile oynandığını falan bilmiyordum tesadüf bu siteye rastladım inceledim indirdim herşey tamam yani InstantServer hamachi nacivat bunlar tamam saolsun arkadaşların hazırladıkları videolardan yaptım ama videoda dosyaları c:/programfiles/longjo2 ye atıyor bu longjo yu nerden indireceğim? Bende olmadığından metin2.co.kr den indirdim longjo2 budur diye ama o değilmiş Metin2 klasöründe yüklü çince oyun çıktı. Dosyaları (倚天2登陆器.exe mc.exe mc.txt mc.dll) buna attığımda açarken aşadaki resimdeki hatayı verdi ne yapmam lazım? Birde oyunu metin2.exe denmi yoksa 倚天2登陆器.exe denmi açacağız?

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122

Sosyal Medya