Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Splinter Cell: Double Agent

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0


- sürüm : Demo
- Boyut : 850 Mb
- Dil : İngilizce (EN)
- Üretici : Ubisoft
- İşletim sistemi : Windows (Tümü)
Tanıtım

Splinter Cell: Double Agent, diğer Splinter Cell serileri gibi size sonsuz gerilim vaat ediyor. Her hareketinizin neticelerini düşünmelisiniz. Öldürebildiğiniz kadar düşman öldürmelisiniz. Ama bir şeyi unutmayın, göreviniz her ne olursa olsun, canlı çıkmalısınız!

Oyuna ismi veren ve oyunun konusu olan Double Agent çift ajan anlamına geliyor. Kısaca bahsetmek gerekirse kahramanımız önceki oyunlarda Lambert'ın her söylediğiniz yapmalıydık. Ama Sam Fisher bundan böyle ona bağlı olmamayı öğrendi ve bundan sonra kendi isteklerini yapmaya başladı. Artık kendi istediği insanları öldürüp, istediğine suikast düzenleyebilir. Yani o bundan böyle çift ajan! Artık her istediğinizi yapabilirsiniz, istediğiniz yerlere gidip istediğiniz her şeye müdahale edebilirsiniz.

Grafiklerine değinecek olursak, önceki serilere kıyasla çok daha iyi grafikler bizleri bekliyor. Oyunun problemsiz çalıştırabilmek için gerçekten çok iyi bir sisteme sahip olmanız gerek. Minimum sistem ihtiyaçları yazının en altında belirtildi ama siz oyuna tam anlamıyla adapte olmak için, grafiklerde donmalar yaşamamak için alttaki özelliklerden daha iyi bir sisteme sahip olmanız lazım.

Splinter Cell: Double Agent oynanabilirlik açısından gerçekten inanılmaz. Oyunda her şeyi yapabilirsiniz. Bunu sağlamak içerisinde tabii ki çok fazla ayrıntı barındırmakta.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Intel Pentium 4 3.0 GHz
1 GB RAM
10 GB hareketsiz disk
DirectX 9.0c 128 MB ekran kartı

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst