Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Drogbaya Ceza

[EsK]İnFaZCı

Level 5
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
134
Mesajlar
565
Reaksiyon Skoru
33
Başarım Puanı
112
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0


Drogba’ya 'F**king disgrace' cezası
07 Mayıs 2009 Perşembe 12:27
Chelsea’nin Fildişili futbolcusu Drogba, dün akşam maçtan sonra yaptığı hareketleri yüzünden uzun süreli ceza alabilir.

İkinci yarının ortalarında oyundan alınmasına rağmen maçın bitişi düdüğüyle birlikte soluğu maçın hakeminin yanında alan ilk futbolcu Drogba olmuştu.
Barcelona, oldukça tartışmalı bir maçın ardından Roma biletini alan ikinci takım oldu. Maç sırasında hakemin verdiği kararlar iki takımın da kaderine etki ederken Drogba, takımının lehine birçok penaltı pozisyonunu es geçen hakeme adeta ateş püskürüyordu.
Drogba, Norveçli hakem Tom Henning Ovrebo’ya o kadar kızgındı ki maçın ardından parmaklarını neredeyse hakemin gözlerinin içine sokacak derecede yaklaşık Ovrebo’ya 'F**king disgrace' disgrace diyerek İngilizce hakaret etti.
AFP London’ın haberine göre Drogba’nın bu hareketi kendisine Avrupa Futbolu’ndan uzun süreli bir ceza olarak geri dönebilir. Öyle ki profesyonel bir futbolcunun hareketlerini değerlendirirken maçın hakeminin nasıl bir yönetim gösterdiğinden bağımsız değerlendirme yapılıyor.
Göze çarpan diğer bir olaysa 31 yaşındaki futbolcunun yakın bir televizyon kamerasının yanında ingilizce ‘f**king disgrace’ demesi. Şüphesiz UEFA bunu da Drogba’nın cezasını konuşurken dikkate alacak.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst