Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hacettepe:2 GaLatasaray:0

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Katılım
15 Mar 2009
Konular
1,021
Mesajlar
4,846
Reaksiyon Skoru
190
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Sezonu hayal kırıklığıyla geçiren G.Saray, bugün suni çimle kaplı Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Hacettepe ile kozlarını paylaşıyor... Dün antremanda sakatlanan Ayhan maç kadrosuna alınmadığı karşılaşmada Galatasaray Hacettepe'ye 2 - 0 yeniliyor..
HACETTEPE: Ercüment Orhan Tolga Kulusiç Murat Kalkan Serkan Olgay Kadir
Lika Patiyo Zoko
GALATASARAY: Sanctis Sabri Emre Aşık Semih Hakan Barış M. Topal Yaser Kewell Lincoln Baros
Stat: 19 Mayıs
Saat: 20.00
Yayın: Lig TV
Hakemler: Halis Özkahya Muhittin Gürses Nihat Mızrak
CANLI ANLATIM
90.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Hacettepespor İbrahim Şahin'in ile 2. golü buldu. Tolga Seyhan sağ kanattan arka direğe ortaladı, İbrahim şahin yükseldi kafayı vurdu ve top uzak kale direğinden ağlarla buluştu.
90.Dakika :Galatasaray atağında Ümit Karan ceza sahası içinde dönerek kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak taca çıktı.
90.Dakika :Hacettepe atağında İbrahim Şahin ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
90.Dakika :Galatasaray atağında ceza sahası içine yapılan ortaya Ümit Karan kafayı vurdu ama top kaleci Ercüment'te kaldı.
90.Dakika :4. Hakem Hakan Ceylan maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
89.Dakika :Galatasaray'da Hakan Balta rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
88.Dakika :Galatasaray atağında Barış sol kanattan arka direğe ortaladı, Hasan Şaş topla buluştu ama topu ayağında kontrol edemeyince auta çıktı.
87.Dakika :Hacettepespor'da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 60 numarayla Patiyo, Giren oyuncu 7 numarayla Olgay Çoşkun
86.Dakika :Galatasaray ceza yayı önünden serbest vuruş kullandı, Lincoln kaleye vurdu ama top barajdan geri geldi.
85.Dakika :Hacettepe atağında Orhan ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan kaleci De Sanctis'e geldi.
83.Dakika :Galatasaray'da Lincoln serbest vuruşu kullandı, direk kaleye sert vurdu ve kaleci Ercüment köşeden mutlak bir golü kurtardı.
82.Dakika :Galatasaray Baros'a yapılan faul sonucunda ceza yayı üzerinde serbest vuruş kazandı.
81.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanattan ortaladı ama top doğrudan auta çıktı.
79.Dakika :Galatasaray'da Hasan Şaş sağ kanattan korneri kullandı, ceza sahasına ortaladı Semih yükseldi kafayı vurdu ama top auta çıktı.
78.Dakika :Galatasaray atağında Hasan Şaş sağ kanattan orta yaptı ama savunma topu kafayla kornere gönderdi.
77.Dakika :Galatasaray'da Lincoln ceza sahası önünden serbest vuruş kullandı, Kewell'a pasını verdi, Kewell kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
76.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 55 numarayla Sabri Giren oyuncu 99 numarayla Ümit Karan
75.Dakika :Hacettepespor'da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 22 numarayla Serkan Atak, Giren oyuncu 26 numarayla Selçuk Şahin
74.Dakika :Galatasaray atağında Barış sol kanatta ceza sahası içinde bekleyen Lincoln'e pas vermek istedi ama top doğrudan auta çıktı.
73.Dakika :Hacettepespor'da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 84 numarayla Ümit Tütünci, Giren oyuncu 61 numarayla İbrahim Şahin
71.Dakika :Galatasaray atağında Barış sağ kanattan ceza sahası içine orta yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
70.Dakika :Galatasaray'da Kewell ofsayt pozisyonunda kaldı.
69.Dakika :Galatasaray atağında Barış ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve kaleci Ercüment son anda topu kurtardı sonrasında dönen topu Barış tekrar aldı ama hakem Barış'ın topu elle aldığına karar verdi.
68.Dakika :Galatasaray atağında Hasan Şaş ceza sahası dışından kaleye şutunu vurdu ama top üstten auta çıktı.
67.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 21 numarayla Emre Aşık Giren oyuncu 11 numarayla Hasan Şaş
66.Dakika :Hacettepespor'da Patiyo hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
65.Dakika :Hacettepe'de Patiyo savunmanın arkasına atılan topa hereketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
64.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanattan ceza sahasına girdi, kaleciyle karşı karşıya şutunu vurdu ve kaleci Ercüment son anda topu kurtardı.
63.Dakika :Hacettepe'de Serkan Atak sol kanattan korneri kullandı, arka direğe ortaladı ama Patiyo topu auta attı.
61.Dakika :Hacettepe'de kaleci Ercüment, Kewell'la çarpıştı ve şu anda tedavisi yapılıyor.
59.Dakika :Galatasaray atağında Kewell ceza sahası dışından kaleye şut çekti ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
58.Dakika :Hacettepe atağında Kadir sol kanata hareketlenen Zoko'ya pasını verdi ama Zoko topa yetişemeyince taca çıktı.
57.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Hacettepespor Patiyo'nun attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Zoko sol kanattan ortaladı, Patiyo altıpas önünde gelişine plase vuruşla topu ağlarla buluşturdu.
56.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 17 numarayla Yaser Giren oyuncu 74 numarayla Volkan Yaman
54.Dakika :Hacettepe atağında Murat sol kanattan ortaladı ama top doğrudan auta çıktı.
53.Dakika :Hacettepe atağında Ümit Tütünci topla ceza sahasına girdi ama savunma son anda araya girerek tehlikeyi önledi.
52.Dakika :Hacettepe atağında Murat Kalkan sol kanattan ceza sahası içine ortaladı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
51.Dakika :Galatasaray atağında Yaser sağ kanattan yerden ceza sahası içine pasını verdi ama savunma araya girerek topu kazandı.
50.Dakika :Galatasaray atağında Mehmet Topal ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ercüment'te kaldı.
49.Dakika :Galatasaray'da Lincoln sol kanattan korneri kullandı, ceza sahasına ortaladı ama kaleci Ercüment çıkarak topu kazandı.
48.Dakika :Galatasaray atağında Yaser sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmadan kornere çıktı.
47.Dakika :Hacettepe atağında Serkan Atak sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama Patiyo topu almak isterken savunmada Emre Aşık'a faul yaptı.
46.Dakika :Galatasaray hakem Halis Özkahya'nın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.
45.Dakika :Hakem Halis Özkahya ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.
45.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln ceza sahasına havadan pasını attı ama top kaleci Ercüment'te kaldı.
44.Dakika :4. Hakem Hakan Ceylan ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Hacettepe gole çok yaklaştı.Savunmanın arkasına atılan pasta Patiyo kaleciyle karşı karşıya kaldı, şutunu vurdu ve top üstten auta çıktı.
41.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln ceza sahası içine pasını attı, Baros topla buluştu Yaser'e pasını verdi, Yaser şutunu vurdu ve kaleci Ercüment son anda topu kurtardı.
39.Dakika :Hacettepe gole çok yaklaştı. Ümit Tütünci ceza sahası dışından kaleye sert vurdu, kaleci De Sanctis topu elinden kaçırdı ama ikinci hamlesinde topu çizgide tekrar kazandı.
38.Dakika :Galatasaray atağında kaleci Ercüment'in vuruşu kısa düştü, Lincoln topu kaptı, boş kaleye topu gönderdi ama savunma son anda araya girerek topu kazandı.
36.Dakika :Galatasaray'da Lincoln sol kanattan korneri kullandı, ceza sahasına ortaladı ama Semih kafayla topu auta attı.
35.Dakika :Galatasaray atağında Kewell çalımlarla ceza sahasına girmek istedi ama savunmada Orhan son anda ayak koyarak topu kornere gönderdi.
34.Dakika :Galatasaray sol kanat korner çizgisi yanından serbest vuruş kullandı, Lincoln ceza sahası içine yerden pas verdi, Baros gelişine sert vurdu ve top direğin üstünden auta çıktı.
33.Dakika :Galatasaray'da Lincoln sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahasına ortaladı ama savunmada Tolga kafayla topu kornere gönderdi.
32.Dakika :Hacettepespor'da Ümit Tütünci rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
30.Dakika :Galatasaray atağında Baros ceza sahası içine atılan pasta topla buluştu, kaleciyle karşı karşıya şutunu vurdu ve kaleci Ercüment son anda topu kurtardı.
29.Dakika :Hacettepe atağında Murat Kalkan ceza sahasına hareketlenen Patiyo'ya pasını vermek istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.
28.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta sol kanat korner çizgisine doğru pasını attı ama savunma araya girerek topu kazandı.
26.Dakika :Hacettepe atağında Serkan Atak ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
25.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta sol kanattan ortaladı ama savunmada Kulusic topu kafayla taca gönderdi.
24.Dakika :Hacettepe atağında Ümit sağ kanattan ortaladı, Patiyo röveşata vuruş denedi ama hakem öncesinde Patiyo'nun topa vururken rakibine faul yaptığına karar verdi.
23.Dakika :Hacettepe gole çok yaklaştı.Ümit Tütünci ceza yayı üzerinde yerden kaleye sert vurdu ve top direğin dibinden auta çıktı.
22.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln çalımlarla ceza sahası içine girdi ama topu ayağından açınca kaleci Ercüment topun sahibi oldu.
21.Dakika :Hacettepe atağında Patiyo sağ kanat korner çizgisi yanından arka direğe ortaladı ama top doğrudan auta çıktı.
20.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta sol kanattan ceza sahası içine uzun oynadı ama savunmada Kulusic topu kafayla uzaklaştırdı.
18.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta sol kanattan ceza sahası önünde bekleyen Lincoln'e pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
17.Dakika :Hacettepe atağında Serkan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Emre topu Patiyo'dan önce uzaklaştırdı.
16.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln sol kanattan ortaladı, Baros topla buluştu ama hakem öncesinde Baros için ofsayt kararı verdi.
15.Dakika :Hacettepe'de Serkan sağ kanattan korner kullandı, penaltı noktası üzerine ortaladı ama savunma son anda topu uzaklaştırdı.
14.Dakika :Galatasaray atağında Yaser sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu kafayla uzaklaştırdı.
13.Dakika :Hacettepe atağında Patiyo ceza sahası içine atılan topa vurmak istedi ama savunmada Semih araya girerek tehlikeyi önledi.
11.Dakika :Hacettepe atağında Zoko sol kanatta ceza sahası içine arapas attı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
10.Dakika :Hacettepe atağında Serkan sağ kanattan ceza sahası içine ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
9.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ercüment'te kaldı.
8.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanattan ceza sahası içine orta yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
7.Dakika :Galatasaray atağında Barış ceza sahası dışında yerden kaleye sert vurdu ama top kaleci Ercüment'te kaldı.
5.Dakika :Hacettepe atağında Kadir ceza sahası dışından kaleye şut vurdu ama top savunmada Emre'ye çarparak uzaklaştı.
4.Dakika :Galatasaray atağında Lincoln ceza sahası dışından şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
3.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan taca çıktı.
2.Dakika :Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan yerden Baros'a pas verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
1.Dakika :Karşılaşma Hacettepespor'dan Ümit'in vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :Turkcell Super Lig 2008 - 2009 Sezonu 30. Hafta açılış karşılaşmasında Galatasaray deplasmanda Hacettepespor'a konuk oluyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst