Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Denizliye ayak uydurmak

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,840
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
403
MmoLira
266
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Üst üst gelen liderlik fırsatını geri çeviren Beşiktaş'ta Mustafa Denizli her geçen hafta hedefin ortasına doğru gidiyor. Çünkü puan kaybedilen maçlarda hocanın yanlış oyuncu tercih ve değişiklikleri ön plana çıkıyor. Trabzonspor önündeki iyi futbol bu yüzden skora yansımadı. Konya ve Sivas'ta sahaya tek forvetle çıkıldı. Bursa önünde gereksiz ürkeklik, üretkenliği düşürdü. Son derbide ise içinden çıkılmaz hal aldı. Şu bir gerçek, Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ın aldığı oyuncular takımın en büyük kamburu. Kartal'ı ara transferde alınan Ernst ve Yusuf taşıyor. Bu durumda Beşiktaş'tan böylesine önemli bir maçta Ernst oyundan alınmaz. Gerekirse Denizli, sahadan çıkar ama Alman'ın kalması gerekirdi! Hadi diyelim çıktı, Serdar Özkan'ın kurtarıcı olarak girmesi akıl işi değil. Cisse varken de Sivok'un ön libero oynatılmasına da anlam veremiyoruz.. Denizli zaten oyuncularına söylemiş, 'Şampiyon olamazsak hocalık kariyerimi bitireceğim' diye. Ya Beşiktaş ne olacak bu durumda?
Denizli'yi ne kadar eleştirsek haksız sayılmayız. Kadro istikrarı yok. Oyunu okuyamadı. Onlarca şey yazabiliriz. Bu arada güme giden bir durum var. Hocaya ayak uyduranlar. Oyuncaları kimse ağzına almıyor. Biz almadan önce hakem Bülent Yıldırım'a, Selçuk'un Ernst'e yaptığı penaltıyı nasıl çalmadın diye soralım. Ve lidere bakalım. Çünkü hakem hatasından kaybettiği tek puan yok. Aldığı çok. Trabzon, Eskişehir, Denizli, Antalya maçları sadece bir kaç örnek.

Sırayla başlayalım. Rüştü; Güiza kırk metreden gelip verkaçla gol atıyor. Neden savunmayı uyarmıyorsun. Ekrem; nerdeyse baban yaşındaki Carlos karşısında tek olumlu hareketin yok. Toraman; bunca tecrübene rağmen kademe anlayışı nerde? Gökhan; o fizikle nasıl altta kalıp, golü yedirirsin?Sivok, bu kadar dağınıklık ne haddine? Önünde 10 pastan gol atılıyor, izliyorsun. Üzülmez; iyi niyet her maçta yetmiyor. Ernst; yalnız da kalsan pes etme hakkın yok! Delgado; en çok kazanan isimsin. Bir tane büyük maçın yok. Tello; istikrarsızlığın sebebi ne? Holosko; top kaybının açıklaması var mı? Bobo; golü geçtik, penaltı yaptırmayı öğren! Serdar; Bu kadar şans, sıfır verim. Yusuf; Sana lafımız yok...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst