Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kartallar Başkent'e yerleşiyor!

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,839
Reaksiyon Skoru
1,474
Başarım Puanı
403
MmoLira
243
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Önümüzdeki 10 gün içinde Ankara'da 2, İzmir'de 1 maça çıkacak olan siyah beyazlı futbolcuların yol yorgunluğunu azaltmak isteyen Denizli, takımı Ankara'da tutmaya karar verdi !.. Beşiktaş kafilesi, yarın sabah Ankara'ya gidecek ve yaklaşık 10 gün boyunca İstanbul'a adımını atmayacak !..

Kara kartallar, yarın Ankara'ya gidecek ve cumartesi akşamı Ankaraspor ile oynadıktan sonra Başkent'te kalmaya devam edecek. Siyah beyazlılar, 13 Mayıs Çarşamba günü Fenerbahçe ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası finali için 12 Mayıs Salı günü İzmir'e gidecek ve bu karşılaşmadan sonra yine Ankara'ya dönecek. Beşiktaş, 32. hafta deplasmanda oynayacağı Ankaragücü maçının ardından İstanbul'a dönerek, Galatasaray derbisinin hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri'nde başlayacak.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Bu arada Beşiktaş, Ankaraspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mustafa Denizli yönetiminde, gerçekleştirilen antrenmana koşu ile başlayan futbolcular, daha sonra istasyon ve pas çalışmaları yaptı. İlk bir saati basına açık olan antrenmanın son bölümünde siyah-beyazlılar çift kale maç oynadı. Antrenmana, sakatlığı süren Nobre katılmazken, sağ dizinde ağrıları olan kaleci Rüştü ise idmanın başındaki koşunun ardından çalışmayı bıraktı. Dünkü idmana katılmayan Tello'yla yarıda bırakan Gökhan Zan ise takımla birlikte çalıştı.
 
Üst