Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Gamepay Şirketinden Duyuru

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,263
Reaksiyon Skoru
80
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Merhabalar

Açıklamayı aynen sizlerle paylaşıyorum, lütfen dikkatle okuyunuz.

Değerli Kullanıcılar,

İçinde bulunduğumuz dönemde yapılan şikayet başvurularının araştırılması sonucu, Gamepay Destek; birçok oyuncunun, başka oynucuların hesaplarından yapılan ödemeler ile premium avantajları sağladığını tespit etmiştir.

Örneğin:
Herhangi bir kimse sizinle temas kurup size çok uygun koşullarla cehennem taşı veya normalde oyunda ücretle edinilen herhangi birşey satmak isterse (söz konusu çok uygun koşullar: çok düşük fiyat, oyun içinde silah vb. herşey olabilir) bu tür istekleri KESİNLİKLE YANITLAMAYIN!

- Eğer bu tip bir vakada anlaşmayı yapar ve ödemeyi yaparsanız veya kişisel bilgilerinizi (YANLIŞLIKLA dahi) paylaşırsanız ve karşı taraf sizin kanalınızdan kendisine alışveris yaparsa ne olur?
- SİZ oyundan atılırsınız veya ödeme yaptığınız kanal iptal edilir. Yani bir daha aynı kanal ile ödeme yapamazsınız. (Eğer anlaşmadaki ödemeyi SMS ile yapmışsanız, bir daha SMS ile alışveriş yapmanız engellenir.) Bu tür bir durum gerçekleşirse: Gamepay şirketi size olası kayıplarınız konusunda yardımcı olamayacaktır. Şunu unutmayınız ki; oyuncu hesabınızın sorumluluğu tamamen size aittir.

Kısaca: Birisi gelip, oyun-içi birşey yapmanız karşılığında sizin için ödeme yapabileceğini veya size hiçbirşey yapmadan veya buna denk gelecek kadar az şeyler karşılığında ücretle verilen birşeyi (cehennem taşı vb.) verebileceğini söylerse bunu kabul etmeyin.

Saygılarımızla,
Gamepay-Takımı

İyi oyunlar...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst