Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fatura Denizli'ye

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,414
Mesajlar
16,845
Reaksiyon Skoru
1,488
Online Süresi
6d 20h 54m
Başarım Puanı
403
MmoLira
308
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Ligde 3. defa ayağına kadar gelen liderlik fırsatını elinin tersiyle iten Beşiktaş'ta futbolculardan sonra kadroda yaptığı değişikliklerle bu defa Teknik Direktör Mustafa Denizli hedef tahtasına oturtuldu. Yöneticiler tarafından kadro seçimlerindeki kararsızlığı sebebiyle eleştirilen Mustafa Denizli'nin Delgado konusundaki ısrarı da problem oldu. Arjantinli yıldızın formsuzluğuna rağmen, Yusuf'un kulübede oturmasının sebebini anlayamadıklarını söyleyen siyah-beyazlılar, Başkan Yıldırım Demirören'e, "Saha sonuçlarında olduğu gibi kadroda da istikrarı yakalayamadık. Hocamızın tercihlerine güveniyoruz ancak 3 maç üst üste sahaya aynı kadroyla çıkmadığımız ortada" yakınmasında bulundu.

HAVAYA GİREMEDİLER
Tecrübeli çalıştırıcının sezon bitmeden yabancı oyuncu transferinin bitirilmesini istemesinin Cisse, Zapotocny, Sivok ve Bobo gibi isimler üzerinde olumsuz etki yaptığı da iddia edildi. Bu arada Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı özel görüşmede ise bazı futbolcularının şampiyonluk havasına girememesinden şikayet etmesi akıllarda soru işareti bıraktı. Geçtiğimiz yıl Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da Demirören'e aynı sebepten dert yanmıştı. Bu arada F.Bahçe mağlubiyeti sonrasında bir araya gelen Delgado, Rüştü, Yusuf, Nobre, Bobo ve Tello gelinen noktayı masaya yatırdı. Siyah-beyazlıların, camiadan gelen şampiyonluk baskısı sebebiyle yaşadıkları stresi bahane ettiği öğrenildi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst