Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Başınız dik dolaşın

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
173
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINAncak kendi aralarında fısıldaşan futbolcular, defans hatalarının özeleştirisini yapıyordu. Kapıdan en son antrenör Tayfur Havutçu girdi. O oyuncuları sakinleştirirken, sessizliği teknik direktör Mustafa Denizli bozdu.

Tecrübeli teknik adam, "Bizim için her şey yeniden başlıyor. Kalkın ve başınız dik dolaşın. Elimize fırsat geçmişti. Ama yine geçecek. Lig böyle devam etmeyecek. Bugün Fenerbahçe'yi yenseydik şimdi kutlamalara başlamıştık" dedi. Öğrencilerinden morallerini yüksek tutmasını isteyen Denizli, bir taraftan gülümserken bir taraftan da konuşmaya devam etti:

Avantaj hala bizde

"Bu kaybın telafisi yine sizlerin elinizde. Ligde kalan 4 maçı ve kupayı kazanarak bu yarayı iyileştirebilecek güçtesiniz. Hepiniz profesyonel ve işinizin bilinci içinde olan insanlarsınız. Muhteşem taraftarımızın desteğini karşılıksız bırakmamalıyız. Aslında konuşacak çok şeyimiz var ama zaman başarı ve önümüze bakma zamanı. Başkent'te Ankaraspor karşısında alacağımız galibiyet için hazır olmalıyız. Biz şampiyonluk yolundaki rakibimiz Sivasspor'a oranla daha avantajlıyız. Benim şampiyon olacağımızdan yana şüphem yok. Sizlere inanıyorum."
 
Üst