Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sıkça Sorulan Sorular

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
1,265
Beğeniler
80
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN • Nasil Savaşılır?
  Rakibin mausu tıklayarak veya space aracılığıyla, etrafı tamamen kırmızı renk alana kadar işaretlenmesi gerekiyor. Bundan sonra klavye üzerinden 1-6 (veya rakamların üzerine maus ile tıklayarak) arasındaki silahlardan seçerek ateş edilmesi gerekir.
  1-3 rakamları arasında belirtilen lazer çeşitleri ve 4-6 arasındaysa roket çeşitleri bulunur.
 • Kendimi nasıl tamir edebilirim ve oyun sırasında zeni görev nasıl alabilirim, nasıl iade edebilirim?
  Menü penceresi her zaman arka planda açılır. (Yeni pencere ya da tab olarak), ikisi de olmazsa 'Hangar' üzerine tıklayarak açabilirsin. Yok edildiysen kendini yenilemen gerekir. Bunu Hangar-Genel Bakış üzerinden veya direk olarak oyun içinden 'Tamir Et' butonu aracılığıyla yapabilirsin. Bir tamirin bedeli100 Thoryumdur. Görevler de menü penceresi üzerinden yönetilir.
 • Sistem Değişimi ve Sistem Geliştirilmesi
  Sıçrama geçitleri (küçük haritada beyaz bir çemberle işaretliler) yardımıyla sistemler arasında hareket mümkün kılınır. Yıldız sistemine göre haritanın ortasındaki rakipler her zaman daha güçlü olanlardır, altın kural: Merkezde güçlüler bulunur ve merkezden uzaklaştıkça rakipler de zayıflar. Başlangıç(Uzay İstasyonu) bu sebepten ötürü merkeze çok uzaktır.
 • Radyasyon Sembolü
  Eğer sembol yanıyorsa o zaman haritanın kenarına çok yakın olunduğu haberi verilmiş olunur. O bölgelerdeki radyasyon kullandığın gemiye de zarar verebilir. Eğer geminin yokolmasını istemiyorsan o zaman o bölgeden hızlıca uzaklaşman gerekir. Kırmızı renkli bir ok en iyi kaçış yönleri hakkında fikir verir.
 • Depo doluysa
  Sadece maden ticareti yardımcı olabilirsat veya arıt. Madenler arıtıldıkları zaman gemilerinde çok daha az yer kaplarlar.
 • Nerelerde hangi rakipleri bulurum?
  Görevler her zaman için birbirleriyle bağlantılıdırlar. İlk görevler başlangıç haritasında ve bu haritaya sınırı olan komşu haritalarda gercekleşir. Zaman ilerledikçe ve güçlenildikçe merkeze yaklaşılır ve dolayısıyla rakipler de giderek güçlenirler. Haritaların tamamı genel bakışta optik olarak aynı seviyede de olsalar birbirinden farklıdırlar.
 • Nerede hangi madenleri bulurum?
  Demir: Harita 1,2 / 6,7 / 11,12
  Silisyum: Harita 2,3,4 / 7,8,9 / 12,13,14
  Iridyum: Harita 3,4,5 / 8,9,10 / 13,14,15
  Titan: Harita 5,10,15,16 Yani Titan merkezde, daha az değerli madenlerse merkeze eşit uzaklıklarda bulunurlar.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#2
Paylaşım İçin Tşk'ler ...
 
Üst