Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Dünya Tarihi

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINataların trajik tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin. Her dünya'nın taşlara oyulmuş kendi tarihi vardır, masum olduğu kadar, her nefesçe fısıldanmış ve yaşayan her canlının kalp atışlarında mühürlenmiş.
Gizli kalmış gizemleri keşfedin ve büyük değişikliğin ( the great Upheaval ) Lux Pleana yı parçalara bölmesinden bu yana değişmiş topraklara ayak basan ilk kişi olun.

Sizin için Florensia antik yapay şeylerin ve kayıp kültürlerin peşinde koşan kaşiflerin toprakları olabilir. Belki de kılıcının gücüne güvenip onur ve şan için savaşan paralı askerlerin yeridir. Yada yüksek soyluların büyünün yollarını aradığı bir okulu temsil eder. Muhtemelen, sadece bir Saint'in iyileştirebileceği yaralı bir krallıktır.

Aradığınız her ne ise. Arta kalan tarih kaderinizi etkileyecek ve yavaşça adımlarınızı eski insanların pervasız büyü çalışmaları yüzünden yok edilen asıl dünyaya itecek. Arından savaş getiren kaos döneminin uyumlu belgelerinin henüz şifresi çözülemedi. Sen maceracı , bir kere bu dünyaya adımını attın mı, aklında tut ki , tarihin bir parçası olacaksın.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#4
Güzel Paylaşım .. Teşekkür ..Teşekkür
 
Üst