Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Dünyası

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN
Büyük ayaklanmadan sonra, Florensia dünyası bozuldu. Bir zamanlar barışın yaşam sürdüğü Lux Plena kıtası parçalara bölündü, bundan sonra bütün adalar birbirlerinden ayrıldılar. Okyanus akıntısı bile değişti ve hiçbir gemi bu haritanın dışında bir daha seyir edemedi. Florensia krallığı dışında kalan dış dünya insanların hafızalarından silindi.Engin okyanusta hala miras olan eski kıtalar keşfedilmeyi beklemektedir. Okyanusa zarar veren yıkımın, yaşam ve doğanın dengesini mahveden gücün kaynağı karanlık büyüydü. İnsanlar hala onların kabuslarına direnmektedir fakat barış hala kırılgandır...
Cardiff Island
Seyahatiniz Cardiff adasının başkenti olan Roxbury'de başlıyor. Sakin mavi sularla çevrili okyanustan gelen hoş kokulu esinti yolculuklarına başlayanları okşar. Roxbury dışında, dungeon Fox Den de olduğu gibi Weedridge ve Larksdowns'ta da maceralar sizi bekliyor.


Magnel Island
Yüce Kalesi Castle Hall ile birlikte Magnel Island, Cardiff'in batısında durur. Ada daha büyüktü fakat tehlikeli volkanın patlamasından dolayı, büyük bir parçası battı. Bugün, Castlefield ve tehlikeli Tulach Dungeon canavarlar ve garip yaratıklar tarafından işgal edilmiştir.

Exeter Island
Üç adanın en küçüğü olmakla beraber, en uzun tarihe sahip adadır. Glostern şehrinde, insanlar geleneklere değer verir ve komşularına bağlıdırlar. Exeter'de yaşam kusursuz görünmesi rağmen, Gloshire kırsalındaki canavarlar oturanları korkutmaktadır - Avery Mansion Dungeon'daki kötü emelli korkulara karışmayın.


Chester Island
Chester Island, uzak güney-batıya doğru uzanan bir adadır. Uzun bir zaman boyunca, korsanlar doğanın ruhlarının egemen olduğu Cherry Town'nın limanına gemilerin girmesini engelleyebilmişlerdi. Üstelik, Chester Island, en sinirli enerjinin seli altında kalmıştır, bundan dolayı Rainbow Highland arazisindeki canavarlar, başka herhangi bir yerdeki canavarlardan daha saldırgandır.
 
Üst