Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Dünyası

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Büyük ayaklanmadan sonra, Florensia dünyası bozuldu. Bir zamanlar barışın yaşam sürdüğü Lux Plena kıtası parçalara bölündü, bundan sonra bütün adalar birbirlerinden ayrıldılar. Okyanus akıntısı bile değişti ve hiçbir gemi bu haritanın dışında bir daha seyir edemedi. Florensia krallığı dışında kalan dış dünya insanların hafızalarından silindi.Engin okyanusta hala miras olan eski kıtalar keşfedilmeyi beklemektedir. Okyanusa zarar veren yıkımın, yaşam ve doğanın dengesini mahveden gücün kaynağı karanlık büyüydü. İnsanlar hala onların kabuslarına direnmektedir fakat barış hala kırılgandır...
Cardiff Island
Seyahatiniz Cardiff adasının başkenti olan Roxbury'de başlıyor. Sakin mavi sularla çevrili okyanustan gelen hoş kokulu esinti yolculuklarına başlayanları okşar. Roxbury dışında, dungeon Fox Den de olduğu gibi Weedridge ve Larksdowns'ta da maceralar sizi bekliyor.


Magnel Island
Yüce Kalesi Castle Hall ile birlikte Magnel Island, Cardiff'in batısında durur. Ada daha büyüktü fakat tehlikeli volkanın patlamasından dolayı, büyük bir parçası battı. Bugün, Castlefield ve tehlikeli Tulach Dungeon canavarlar ve garip yaratıklar tarafından işgal edilmiştir.

Exeter Island
Üç adanın en küçüğü olmakla beraber, en uzun tarihe sahip adadır. Glostern şehrinde, insanlar geleneklere değer verir ve komşularına bağlıdırlar. Exeter'de yaşam kusursuz görünmesi rağmen, Gloshire kırsalındaki canavarlar oturanları korkutmaktadır - Avery Mansion Dungeon'daki kötü emelli korkulara karışmayın.


Chester Island
Chester Island, uzak güney-batıya doğru uzanan bir adadır. Uzun bir zaman boyunca, korsanlar doğanın ruhlarının egemen olduğu Cherry Town'nın limanına gemilerin girmesini engelleyebilmişlerdi. Üstelik, Chester Island, en sinirli enerjinin seli altında kalmıştır, bundan dolayı Rainbow Highland arazisindeki canavarlar, başka herhangi bir yerdeki canavarlardan daha saldırgandır.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Reaksiyon Skoru
3,208
Başarım Puanı
616
Yaş
23
MmoLira
8
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
tşk ederim .
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst