Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Beşiktaş yoluna devam edecek!

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,840
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
403
MmoLira
267
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Turkcell Süper Lig'de 3 Mayıs Pazar günü Fenerbahçe ile yapacakları derbinin önemi konusunda futbolcularını uyardığını söyledi


Denizli, Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, hem futbol, hem de sahadaki davranış biçimleri konusunda Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışır şekilde davranacaklarını, bunun için çalıştıklarını ifade etti.

Deneyimli teknik adam, basında yer alan bazı gerçek dışı haberlerle ilgili olarak da siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklama yaptı.

Bazı gazetelerde Fenerbahçe maçıyla ilgili söylemediği ifadelerin yer aldığını belirten Denizli, şunları kaydetti:

''Ben Fenerbahçe maçıyla ilgili görüşlerimi basın mensupları ile salı günü antrenmanda paylaştım. Bunun dışında bir açıklamam olmadı. Fenerbahçe maçının primleri de yazılan gibi değildir. Bizim prim sistemimiz her maç için aynıdır ve normal devam etmektedir. Transfer konusunda çıkan haberler de doğru değildir. Biz şu anda transferi değil, iki kupadaki hedeflerimizi düşünüyoruz.''

Denizli, derbinin önemi konusunda futbolcularını uyardığını, hem futbol, hem sahadaki davranış biçimleri konusunda Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışır şekilde davranacaklarını, bunun için çalıştıklarını anlattı.

Mustafa Denizli ayrıca, ''Beşiktaş kazanıp, yoluna devam edecek'' diyerek sözlerini tamamladı.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst