Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Dikkat okuyunuzzz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warofshadow

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
Metin2 Anatolia serverinde. GM:AURORA dan uzak durun acimasizdir.
Beni banlaya o 52lwl car gitti. MSN sini buldum konustuk bir turlu vermedi.
Baska sorunum vardi benden ID adimi ve SIFREMI istedi vermedim sakin ola boyle birsexle karsilasirsaniz ID ve SIFRE Vermeyiniz.
Sonucta onlar sizden id ve sifre isteyemez zaten onlarda hesaplarimiz var artik karar verdim su yaziyi gonderecegim ve hakkimi kanunu yollardan arayacagim sizde arayin okuyunuz...

Merhaba hile felan yapmadan Çar im Ban yedi Sebepsiz infaza karsiyim Ban yiyenlere 1 kac gun Ceza ve Teyyid mesaji göndermeden SINIRSIZ BAN Atiyorsunuz bu nasil bir istir.
Bu oyunun kurallarini herkes biliyor bilirde 1 cezadansonra 2 nci bir Ceza yeseydik siz suresiz Ban atmaya Hakliydiniz. Ama siz Uyari dahi vermeden BAN atamazsiniz bunun kanuni yollari vardir.
ADALET herzaman mulkun temelidir BU hesaba bu kadar yatirim yapildi ve Baska ban yiyenlerin yatirimlari para harcadilar para harcadik sonucta biz deyil siz kazandiz ve Kazanmaktasiniz. Bizi zordurumda birakmaktasiniz.
(örn=cekirge 1 ziplar 2 ziplar 3 uncude kacamaz.)
Kanuni yollardan hakkimi arayacagim Her sey bitmis degil.Dahasi KULLANICILARLA ILGILENMIYORSUNUZ BIR MESAJI 2 Ay dahi olsa cevaplamiyorsunuz!
Bu oyun parali oldugundan kumar oynatma amacli olarak
bunlari aynen böyle kayitlarima almis bulunuyorum Gerekli Yoneticilere ULASIP HAKKINIZDA SIKAYET ETMEYE KARAR KILDIK..

Konu Sahibi
Konu Sahibi
W

warofshadow

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
Muhakkak hakkinizi arayin arkadaslar.
O verdiginiz EP ve KOTA paralarina ve sizin bukadar ugrastiginiz MASRAFA YAZIK...

denizgezmez

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
gerçekten bnimde 58lwl savaşçı adı furkansol ergenekonda ben konoyla görüştüm knkmdır onada yapmışlar grifonda 67lwl ninja varmış ban yemiş rüşvet teklif etmiş
ama açmamışlar gm ler hep böledir sana destek çıkıyorum hakkını ara ve kazan

Konu Sahibi
Konu Sahibi
W

warofshadow

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
Ardasasim sagol destegin icin.
Artik metin2 yi biraktim SILKROAD oynuyorum tukendim artik haksizliklardan ban yemekten.

Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
warofshadow kardes hic bulasma siktr et o gm den bnm de canım yandı haksız yere banlandım en sonunda acmadı dayanamadım küfrettim icimi bosallttım ama küfürlede bi bok olmuo(bi gmydi ama omuydu bilmiorum server anatolia)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...