Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Baltaya sap olamayanlar

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
170
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINKartalhaber.com yazarı Serkan Üstüner'den bomba gibi bir yazı


Beşiktaş, zorlu Eskişehir deplasmanından üç puanla döndükten sonra son beş maçını kazanıp, istediği şampiyonluğa ulaşmak istiyor. Bu amacına ulaşmak için de elinden gelen her şeyi yapıyor. Takım gerçekten her maçına inanarak çıkıyor. Tabii hala Beşiktaş'ın bu başarısına gölge düşürmek isteyenler var. Sanki Beşiktaş geçen hafta ki galibiyetle Türkiye'deki yenilmezlik rekorunu kırmamış. 2009 yılındaki performansını bu Lig'de yapmamış. Oyuncular çok şanslı,rakip çok kötü,Denizli zaten doğuştan şanslı… işte bu kadar! Alınan galibiyetler ve kırılan Lig rekoru hep şans. Neden? Çünkü bu başarıları elde eden takımın adı Beşiktaş.

Neden kimse diğer takımların başarısızlığından bahsetmiyor? Misal Galatasaray'da Lincoln yok! Linderoth kayıp! Fenerbahçe, Lig'in zirvesi ile arasındaki puan farkını on iki'ye çıkarmış. Ama hiç kimsenin sesi soluğu çıkmıyor. Takım'ın borçları,Divan Toplantıları haber yapılıyor.

Bu işler Beşiktaş'ın başına gelseydi. Futbolcular kaçacak delik arar. Kulüp yöneticileri ise yerden yere vurulurdu.

Bu haftaki derbi maçı içinse söyleyeceğim çok fazla bir şey yok. Çünkü bundan sonra Beşiktaş'ın her maçı derbi havasında olacak.

Beşiktaş takımı şu an şampiyonluğa doğru gidiyor. Önünde zorlu gözüken bir fikstür de var. Benim kanaatime göre; Beşiktaş bu havasını bozmayacak. Bu havayı bozmayan Beşiktaş, bu hafta liderlik koltuğuna oturur ve kalan maçlarını da alarak şampiyon olur diyorum.

Beşiktaş'a bu ruhu kazandıran en büyük faktörün Denizli olduğu yadsınamaz. Dün idman öncesinde de bir basın mensubunun 'Size şanslı teknik adam diyorlar' ne diyorsunuz? Sorusu üzerine, Denizli çok güzel bir cevap verdi: "Hayatında bir baltaya sap olamamış adamlar o kelimeyi çok kullanır" dedi.

Evet gerçekten bu başarıya gölge düşürmek isteyenler; hayatlarında bir baltaya sap olamayan adamlardır. Beslendikleri yerler hep aynıdır. Ama artık yeter! Bu gibi haberleri yapanların artık devri bitiyor. Bu son çırpınışları. Size söylüyorum beyler, artık sizin devriniz bitti. Beşiktaş'ı bu başarısında lütfen yalnız bırakınız.
 
Üst