Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bedensel Savasci Full Rehber

KRqL

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar ben şu ana kadar elde ettiğim tecrübelerimi paylaşacağım.Öncelikle karakteri açıyoruz.5 lwla kadar verilen görevlerle kasıyoruz.Sonra bedensel savaşı seçeceğiz.Bu arada stat larımızı 2 vit 1 str olarak vereceğiz.Bedenseli seçince4 adet tecrübe puanı bedava gelecektir.Şu skilleri göreceksiniz :

Yetenekler
a)Kılıç Çevirme
b)Üç yönlü kesme
c)Öfke
d)Hava Kılıcı
e)Hamle

Buraya yetenekleri açıklayacağım.

a)Kılıç Çevirme:Bu saldırı savaşçının en iyi damage veren 2. saldırısıdır.Toplu saldırı yapılır.Kasılırken işinize yarar.Vs de de hatrı sayılır bir beceridir.

b)Üç yönlü kesme:Bu beceri en iyi damage veren beceridir.Karakter 3 kılıç darbesi ile karşısındaki slota veya düşmana saldırır.

c)Öfke:Benim favori saldırılaırmdan 2. sidir.Çoğu acemi ilk masterleri Kılıç çevirme ve 3 yönlü kesme olarak bilir.Ama ben size şiddetle hava kılıcı-öfkeyi tavsiye ederim deneyin teşekkkür edeceksiniz.Daha sonrada 3 yönlü.Sonra kılıç çevirme ve hamle.

d)Hava Kılıcı: Gelelim favorime.Master olduğunda verdiği saşldırı gücü sayesinde 5 olan bir kılıç çevirme master akdar damage verebilir yada daha fazla.O kadar güçlendiri karakterin saldırılarını.İlk master yapılması gereken beceridir.

e)Hamle: Hamle ortalama 50 lwl dan sonra 800-1300 arasında vurur.Damagesi azdır.Ama asıl özelliği sersemletmesidir vs de çok önemlidir ama master olmasına gerek yoktur.Bir başka özelliğide kaçan bir düşmanınızı yakalayıp saldırı yapmanızı sağlamasıdır.Yani koşarsınız sersemletirsiniz ve kesersiniz.

Savaşçı zırhları:

LV.1 Keşiş Plaka zırh
LV.9 Demir Plaka Zırh
LV.18 Kaplan Plaka Zırh
LV.26 Aslan Plaka Zırh
LV.34 Ölümcül Plaka Zırh
LV.42 Ejderha Plaka Zırh
LV.48 Mavitaş Zırhı
LV.54 Altıntaş Zırhı
LV.61 Ejderha Tanrısı Zırhı(altın renkli çok şekil duruyo)
LV.66 SIYAH CELIK ZIRH ( Bu zırhı giyen birni gördüğünüzde çok sağlam olduğunu anlayabilirsiniz.)

Savaşçı silahları:
Arkadaşlar belli bir seviyeye kadar bedensel savaşçılar için palalar kılıçlardan daha iyidirler.Ama bubazı seviyelerde deişir.Sİze onlar yazacağım.Lwl Lwl ne kulllanmanız gerektiği altta yazıyor

LV.1 Kılıç
LV.5 Mızrak
LV.10 Giyotin Pala(Bazılar bunu +7 yapıp 25 e kadar giyerler)
LV.15 Örümcek Mızrağı
LV.20 Kargı
LV.25 Savaş tırpanı(en az +4 giyin yoksa çok eziğe kaçarsınız.)
Lv.30 DOLUNAY KILICI
Bu silahtan size biraz bahsetmek istiyorum sevgili acemi arkadaşlarım.Dolunay oyunda çok karmaşık bir silahtır.Bazı dolunaylar vardır ki 75 lwl bir adam bile giyebilir.Doluanyın özelliği yerden ilk çıktığı zaman ortalama zarar özelliğiyle çıkmasıdır.Bu özellik yüzde ile ifade edilir.Şu anlama gelir örneğin dolunayımızın otalama zararı 10 olsun.(yüzde)Bir adamla ws yapıyorsunuz.Siz o adama normal 100 vuracaksanız 100 in %10 fazlası kadar vurursunuz.yani 110 indirirsiniz.Tabi dolunaylar bu yüzden ortalmasına göre fiyat alır.+6 dolunay olur +9 a bedel.Ort. bunu deiştirir.Tabi başka özellikleride olabilir düştüğünde örn:Beceri hasarı(suralar ve zihinsel savaşçılar içindir)Dolunayda zehirlenme deişimi özelliğide çok iyi olur öyle bir dolunay düşer ise pahalıya satabilirsiniz.Bu çok geniş bir konu bana özel mesajla dolunay hakkında soru sorabilirsiniz seve seve yanıtlarım.Bİrde nelerden dolunay kılıcı düştüğünü yazayımda tam olsun.Vahşi ve yabani olan tüm canavarlardan düşme olaslığı wardır. Örn:Vahşi yüzbaşı ,vahşı okçu , yabani general vb. gibi çoğaltabiliriz.)

Eğer sağlam bir adet dolunay bulamazsak normal silahlardan devam ederiz.

LV.32 Askeri Tırmık
LV.36 Baltalı Mızrak
LV.40 Büyük Balta
LV.45 Buzlu uç
50 lwldan sonra kılıç kullanmak daha yararlı olur.Saldırı hızından dolayı.Palalar iyice yavaşlıyo.
LV.50 Büyük Kılıç
Lv.55 Uçan Büyü Kılıcı
LV.60 Yarımay Kılıcı
LV.65 SU perisi
LV.70 Azap kılıcı ( bu kılıç her serverde yoktur düşmesi zordur )

Silahların + ları durumu deiştirebilir tabiki.

Savaşçı için en ideal küpe :ABANOZ KÜPE (34 lwl)
Savaşçı için en ideal bilezik:Beyaz altın bilezik (42 lwl)
Savasçı çin en ideal kolye:Bol hp (can ) veya kritik veren bir kolye idealdir.

Savaşçı itemleri hp li veya delici,kritikli olmalıdır. 2vit 1 str gidilmelidir. MASTER SIRALAMASINI ÜSTTE BELİRTTİM AMA ALTADA DAHA ACIK BICIMDE YAZIYORUM

HAVA KILICI - OFKE - UC YONLU KESME - KILIC CEVIRME - HAMLE

vit ve str fullenirse ( çok zordur ) dex e gidebilirsiniz.

Bunlar en genel hali bunun dışında sorunuz olursa cevaplarım seve seve.

Tamamen kendi emeğimdir. +REP PLS.

Yöneticilerimden rica ediyrum konu sabitlensin.

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
1. SabitLerde Mevcut
2.Genede emeğe saygı +rep
3.Bidaha konu açmadan bi bak aynısı varmı diye

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
125
DevLira
0
Teşekkürler güzel paylaşım.Kritikli itemler takarsanız daha da iyi vurursunuz.Yani üç yönlü kesme'de her vuruşta 300 olsa 300+300+300=900 olur.Ama kritikli itemlerde 600+600+600=1800 olur.%10 kritikli item olursa her 3 vuruş da kritik tutabilir.

Son düzenleme: