Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dedikodu!

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,836
Beğeniler
1,457
MmoLira
121
DevLira
0
#1
Yalman, Süren ve Cansun tribünde yer alırken, Canaydın´ın maça gelmemesi üzerine eski başkanların “O şimdi seçim için çalışıyordur” diye espri yaptığı öne sürüldü.
Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, eski başkanları seyircisiz Ankaraspor maçında Ali Sami Yen Stadı’na davet etti. Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun bu davete olumlu yanıt vererek tribünde yer alırken, gözler Özhan Canaydın’ı aradı. Son dönemde adı kulislerde sıkça anılan ve Mart 2010’daki kongrede aday olacağına dair söylentiler ortaya atılan Canaydın’ın maça gelmemesi, eski başkanlar arasında ilginç espriler yapılmasına yol açtı. Tribündeki futbol adamlarının kendi aralarında, “Özhan Bey şimdi seçim çalışması yapıyordur” diyerek kendilerini yalnız bırakan Canaydın’a şaka yollu takıldıkları öne sürüldü.
Son anda büyük şok yaşadılar
Galatasaray’ın Ankaraspor’a attığı ilk golde takımı ayağa kalkarak alkışlayan, Sarı-Kırmızılı ekibin girdiği bazı tehlikeli pozisyonlarda da tribünde tempo tutan eski başkanlar, Başkent temsilcisinin son dakikada gelen golüyle stattan büyük bir şok yaşayarak ayrıldı. Hepsinin ortak fikri ise Cim Bom’un şampiyonluk ya da Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansının mucizelere kaldığıydı.
 
Üst