Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dedikodu!

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,840
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
403
MmoLira
269
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Yalman, Süren ve Cansun tribünde yer alırken, Canaydın´ın maça gelmemesi üzerine eski başkanların “O şimdi seçim için çalışıyordur” diye espri yaptığı öne sürüldü.
Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, eski başkanları seyircisiz Ankaraspor maçında Ali Sami Yen Stadı’na davet etti. Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun bu davete olumlu yanıt vererek tribünde yer alırken, gözler Özhan Canaydın’ı aradı. Son dönemde adı kulislerde sıkça anılan ve Mart 2010’daki kongrede aday olacağına dair söylentiler ortaya atılan Canaydın’ın maça gelmemesi, eski başkanlar arasında ilginç espriler yapılmasına yol açtı. Tribündeki futbol adamlarının kendi aralarında, “Özhan Bey şimdi seçim çalışması yapıyordur” diyerek kendilerini yalnız bırakan Canaydın’a şaka yollu takıldıkları öne sürüldü.
Son anda büyük şok yaşadılar
Galatasaray’ın Ankaraspor’a attığı ilk golde takımı ayağa kalkarak alkışlayan, Sarı-Kırmızılı ekibin girdiği bazı tehlikeli pozisyonlarda da tribünde tempo tutan eski başkanlar, Başkent temsilcisinin son dakikada gelen golüyle stattan büyük bir şok yaşayarak ayrıldı. Hepsinin ortak fikri ise Cim Bom’un şampiyonluk ya da Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansının mucizelere kaldığıydı.
 

malcomx82

Level 1
Üye
Katılım
28 Nis 2009
Konular
4
Mesajlar
25
Reaksiyon Skoru
3
Başarım Puanı
47
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ahh Aslanlarım ahh :(
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst