Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


'Yanal'la ilgili bir karar vermedik'

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
170
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINKulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak Sivasspor maçının ardından herhangi bir karar almadıklarını belirterek, "Yarın veya çarşamba günü bir durum değerlendirmesi yapacağız. Önce olayın bir şokunu üzerinden atalım. Sonra durum değerlendirmesi yapacağız" dedi.

Hacısalihoğlu, bazı basın organlarında teknik direktör konusunda yazılan isimlere ilişkin olarak ise "Gazeteler, kendi düşüncelerini yazıyorlar. Zaten birçok isim yazmışlar. Bizim bu konuda bir düşüncemiz, gündemimiz yok. Daha sakin, geniş katılımlı bir değerlendirme yapacağız" diye konuştu.

Sivasspor maçında kötü bir futbol ortaya koyduklarını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:
"Oyun başında şansız goller yedik. Ondan sonra da futbol adına hiçbir şey yapmadık. Bu şartlarda da mağlubiyet kaçınılmazdı. 2-0’dan sonra oyun düzeni bozuldu, herkes ferdi bir şeyler yapmak istedi. Bunda da başarılı olunamayınca, kötü bir futbol ortaya çıktı. Takımda herkes kesin galibiyet için oynadı. Ancak bunu beceremedi, başaramadı. Maçın başında yenen goller, hem morali bozdu, hem de oyun düzenini bozdu."
 
Üst