Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


'Yanal'la ilgili bir karar vermedik'

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,839
Reaksiyon Skoru
1,474
Başarım Puanı
403
MmoLira
243
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak Sivasspor maçının ardından herhangi bir karar almadıklarını belirterek, "Yarın veya çarşamba günü bir durum değerlendirmesi yapacağız. Önce olayın bir şokunu üzerinden atalım. Sonra durum değerlendirmesi yapacağız" dedi.

Hacısalihoğlu, bazı basın organlarında teknik direktör konusunda yazılan isimlere ilişkin olarak ise "Gazeteler, kendi düşüncelerini yazıyorlar. Zaten birçok isim yazmışlar. Bizim bu konuda bir düşüncemiz, gündemimiz yok. Daha sakin, geniş katılımlı bir değerlendirme yapacağız" diye konuştu.

Sivasspor maçında kötü bir futbol ortaya koyduklarını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:
"Oyun başında şansız goller yedik. Ondan sonra da futbol adına hiçbir şey yapmadık. Bu şartlarda da mağlubiyet kaçınılmazdı. 2-0’dan sonra oyun düzeni bozuldu, herkes ferdi bir şeyler yapmak istedi. Bunda da başarılı olunamayınca, kötü bir futbol ortaya çıktı. Takımda herkes kesin galibiyet için oynadı. Ancak bunu beceremedi, başaramadı. Maçın başında yenen goller, hem morali bozdu, hem de oyun düzenini bozdu."
 
Üst