Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Amansız Takip

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Kartalhaber.com yazarı Serkan Üstüner'in köşe yazısı


Sivas'ın farklı bir skorla galip geldiği haftada, Eskişehir maçı bir kat daha önemli hale gelmişti. Beşiktaş hem takibini sürdürmek hem de kalan son beş maçına şampiyonluk parolasını yitirmeden devam etmek istiyordu. Ama Eskişehir'de düşme hattına çok yaklaştığından Beşiktaş karşılaşması, Eskişehir için de çok önem arz eden bir maç hüviyetine bürünmüştü. Bu psikoloji içerisinde başlayan maç Beşiktaş ve Eskişehir'in ilk dakikalarda birbirlerinin üzerine gitmemesine neden oldu. Daha sonraki dakikalarda karşılıklı ataklar geliştirmeye başladılar. Eskişehir özellikle Youla ile Beşiktaş kalesinde tehlikeli olurken,Beşiktaş, Delgado ve Holosko ikilisi ile karşı kalede gol pozisyonları buldu.

Beşiktaş aslında son vuruşlarda etkili olabilseydi belki de ilk yarıda istediği skoru yakalayıp soyunma odasına rahat bir şekilde gidecekti. Herkes sanki sahada Nobre varmış gibi oynuyor! Yani bu demek oluyor ki Beşiktaş hafta içinde Nobre'yi yuvada bırakmakla çok isabetli bir iş yaptı. Çünkü o son vuruşları yapacak adam dün sahada yoktu. Denizli'nin de Bobo'yu ilk on bir de neden sahaya sürmediğini anlamış değilim. Serdar Özkan bence artık kendini bitiriyor. Dün de sahada var ile yok arasındaydı. Beşiktaş'ın kanatları dün sadece çalıştı! Kanatlardan taşınan toplar bir türlü içeride değerlendirilemedi.

Ama Denizli, ikinci yarıda öyle değişiklikler yaptı ki maçı bir anda söktü aldı. Tello ilk yarıda sahada yokken ikinci yarıda Beşiktaş'ı kurtaran isim oldu. Cisse çalışmasına rağmen hala verimsiz. Delgado'da gün geçtikçe toparlanıyor. Dünkü karşılamada da çok çalıştı. Ama bir isim var ki gerçekten alkışı hak ediyor. Bu isim Yusuf'tan başkası değil. Son haftalarda Beşiktaş'ı taşıyan isim olan Yusuf sol kanattan taşıdığı topla adeta şov yaptı. Yusuf,Holosko'ya öyle bir gol attırdı ki ayakta alkışlanacak ve seyrine doyum olmayacak nitelikteydi. Beşiktaş en zorlu deplasmanını geride bırakarak şampiyonluk yarışında Sivas'ın ardındaki amansız takibini sürdürdü. Öyle görünüyor ki ipi göğüsleyecek iki takımdan hangisi hata yaparsa diğeri bu yarışı kaybedecek.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst