Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Aragones "Kupayı istiyoruz..."

=»×§Ï‚к๏lเς«=

Level 10
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.antu.com%2Fimages2007%2Fupload%2Fupload%2F2008_09manset%2Faragones%2Faragones_sarilacivert_manset_%5BzA9wEpgL%5D.jpg%3F0.1099401&hash=564ac66d885fb1e6ae4ea730b6bf028a

Aragones "Kupayı istiyoruz..."

Fortis Türkiye Kupası’nda Sivasspor`u saf dışı bırakarak finale yükseldiğimiz karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Aragones, defansif anlamda daha iyi olduğumuzu oynanan değil kazanılan maçların önemli olduğunu bu yüzden finali oynamanın değil, kupayı kazanmanın önemli olduğunu söyledi. Beşiktaş`ın muhtemelen finalde rakibimiz olacağına değinen Aragones`in açıklamaları şöyle: "Hem Sivas takımı hem biz çok pozisyon yakaladık. Kendi takımı değerlendirmem gerekirse defansif anlamda daha ciddi olduğumuzu gördüm. Atağa çıktığımız zaman da rakibe zarar verebildiğimizi gördüm. Ligde puan farkının bu kadar açılmaması gerekiyordu. O yüzden üzgünüm. Gerilimli anlarda puan kayıpları yaşadık. Bu tip oyunlarda bu gerilimlerle başa çıkabilmek gerekiyor.

Oynanan maçlar değil kazanılan maçlar önemlidir. Her zaman için kupa kaldıran takımlar önemlidir. Özellikle Türkiye Kupası her zaman müzelerde olması gerek. Beşiktaş’la eşleşiriz diye düşünüyorum. Final maçlarında oynamak değil kazanmak önemli. Biz de bunu istiyoruz. Uzun zamandır alınamadığını biliyorum bu kupanın ve ben de bunun üzüntüsünü yaşıyorum. Bu kupayı kazanmak için elimizden geleni yapacağız."