• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


ticaret hileleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxmemoxx

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
23 Nis 2009
Mesajlar
1,327
Beğeniler
19
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINvet arkadaşlarr...Birçok hile yapılıyor bize değilmi.Artık sıra bizde.Benim bildiklerim şunlar:

/set_w : Yavaş Yürüme
/set_r : Hızlı Yürüme

NOT:Normalden fazla hızlı yürümez yavaş yürümeyi normal haline çevirir.

Sürekli bizden eşya alırken parayı 1 yapıp sonra nasıl olduğunu söylemiyorlar değilmi...

Para yerine paramızı yazalım.Envanterden 1 i seçelim eşya koyma yerindeki karelerden birine koyalım.Dikkat diğer taraf kabule basmadan hemen önce yapmamız lazım.

Birde kabule bastıktan sonra tekrar çekme var örneğin;
Kabule bastık.Bir itemi yada parayı alıp ticaret yerindeki item koyma yerine koyduk.Hem paramız değişti hem de kabule basmamış olduk.

Bunlarda ticaret hilesiydi.Şimdi birde yere item düşürme.Ama sadece karşımızdaki adamın itemi.

Adama elindekinin yada bi iteminin + kaç olduğunu soruyoruz +x dedi.Eğer + sı iyi ise yada sevdiyseniz +9 olmasını istermisin diye sorun.Kabul ederse ve itemi istersek adama zırhsa bi zırh daha kalkansa neyse 1 tane daha 1 lvlliğinden almasını istiyoruz.Sonra onu yere at deyip evet e ya da hayır a basmamasını istiyoruz.O sırada yere attığı itemi giymesini istiyoruz.Ve evete bas diyoruz.Burda çok çevik olmalıyız.Evet dediği anda ilk elindeki veya üstündeki item düşer.

KONUYU SABİTLERSENİZ SEVİNİRİM


Arkadaşlar ben bildiklerimi buraya yazdım.Bunları herkes biliyo ezik yazmayın bilmeyenlerde var + rep verseniz sevinirim.
İyi akşamlar
Saygılar Wampirkan...
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
xxmemoxx

xxmemoxx

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
23 Nis 2009
Mesajlar
1,327
Beğeniler
19
MmoLira
0
DevLira
0
#3
herseye alıntı dion deil ama sen internetten ararken iyi
 

kaan0_1

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
18 Şub 2010
Mesajlar
813
Beğeniler
30
MmoLira
7
DevLira
0
#5
şimdi adama ticaret açıyoruz parayı ve iyi birer item koyuyoruz kabule basmıyacak karşı taraf basarsa kabule basma lütfen deyin sonra yere 1 yang atıyoruz kabule bbasıyoruz merak etmeyin hiçbir iteminiz qitmez :D 1 yang para eksik olduqu için adama diyoruz ki sana öğreteyimii diyoruz oda öğret diyecek büyük bir ihtimal adama itemi koy diyoruz iyi olcak ama diyoruz ve parasınıda koymasını istiyoruz kabule bas diyoruz basıyor sizde basıyosunuz ve :D item ve para sizde ama sakın yere 1. yang atmasını söylemeyin. :D emege sayqı :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst