Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

fifa 09 süper song patch!

bErC

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
1
DevLira
0
hepinize merhaba arkadaşlar! fifa 09 çıktıktan sonra mania software hemen music changer programını yayınladı! ben de fifa 08de yaptığım ve çok beğendiğiniz super song patchi fifa 09 için yaptım... yine bomba gibi şarkılar var içinde. dilerseniz şarkıları tanıtayım.

ispanyolca şarkı. ispanyada çok sevildi:marquess - vayamos companeros,

eurovisionda rusyayı birinciliğe taşıyan dima bilan - believe,

2004 yılında hindistanı, ve tüm dünyayı sarsan genç merena'dan baby edge

romanyalı şarkıcı costi'den ca la amsterdam! hepiniz çok seviyorsunuz biliyorum.

NTV la liga reklamlarını verirken ve hepinizin ah şu şarkıyı bir bulsam dediğiniz rumba de barcelona! hepiniz bunu da seviyorsunuz biliyorum!

vee! amerika birleşik devletleri müzik listesinde en fazla yer alan 3 adet fifa 08den şarkı... hepiniz ilk duyduğunuzda tanıyacaksınız!

rar dosyasında nasıl kuracağınızı anlatan ufak bir beni oku da var. ama ben yine de kabataslak anlatayım:

dosyayı rardan çıkarın, fifa 09 music changeri kurun, kurulum bitince programı açın! dil seçimini yapın. ben ingilizce seçtim, siz de ingilizce seçin. sonra ok butonuna tıklayıp programı kapayın. ve işin diğer kısmına geldi sıra. klasördeki şarkılardan birinin üzerine sağa tıklayın ve add to fifa 09 music changer butonuna basın. 10 saniye sonra bir pencere açılırsa kapatın ve eklemeye devam edin. oyunu açın ve şarkıları doya doya dinleyin!

kendi sevdiğiniz şarkıları da aynı yolla oyuna aktarabilirsiniz...

download link:

RapidShare: Easy Filehosting

rar şifresi (küçük harflerle) fifa09

Alıntıdır...