Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Stuttgart Serdar'ı bırakmıyor

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Stuttgart Serdar'ı bırakmıyor

Stuttgart menajeri Horst Heldt, takımda forma giyen Serdar Taşçı'nın başka takımlar tarafından istenildiğini, ancak Serdar'ı kendilerinin göndermek istemediğini söyledi.

Heldt, spor dergisi Sportbild'e yaptığı açıklamada, Stuttgart ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Serdar'ın sözleşmesinin uzatılması için görüşmelerin sürdüğünü belirterek, ''Serdar'a başka takımların ilgi göstermesi mantıklı. İstenilen bir oyuncu. Fakat onu başka takıma vermeyeceğimizi söyledik'' dedi. Bazı iyi takımların Serdar'ı izlediğini ifade eden Heldt, Milan temsilcilerinin de Cottbus'a karşı oynadıkları karşılaşmada Serdar'ı izlediğini kaydetti.

Alman Milli Takımı'nda da forma giyen Serdar, Milan ve Arsenal gibi takımların ilgi göstermesinin kendisini gururlandırdığını ve bu ilgiden memnun olduğunu belirterek, ''Transfer olursam her şeyin uyması lazım. Kulübün dışında benim için önemli olan şey, gelecek yıl yapılacak Dünya Kupası'na hazırlık imkanı'' şeklinde konuştu. Bir yerlere ulaşmak isteyen bir takımda oynamak istediğini ifade eden Serdar, bir şampiyonluk yaşamak ve VfB Stuttgart'ın gelecekteki planlarının ne olduğunu bilmek istediğini kaydetti.

Gazetenin haberinde, VfB Stuttgart'a Serdar ile ilgili olarak henüz somut tekliflerin gelmediği, Heldt'in genç oyuncunun sözleşmesini erkenden uzatmak istediği, bunun için de Serdar'a daha fazla para önerilebileceği ifade edildi. Serdar'ın sezon başına 2 milyon Avro kazanabileceği belirtilen haberde, paranın yanı sıra Serdar'ın Stuttgart'ta kendi geleceğini de düşündüğü, Alman Milli Takımı'ndaki yerini de riske atmak istemediği kaydedildi.

Haberde ayrıca, AC Milan ve Arsenal'in yanı sıra Juventus ve Fenerbahçe'nin de Serdar ile ilgilendiği bildirildi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst