Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Holyy War

kurnaz93

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Mar 2009
Konular
5
Mesajlar
20
Beğeniler
2
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINhttp://www.holy-war.net/?ref=33206-1TRHW (referanslı linktir (referanstan üye olursanız sevinirim sizin bir kaybınız yok :
bu oyun gerçekten müthiş girişte hilal şekli İslamiyet tir.
Orta Çağ'ın zirve döneminde yaşıyorsun. Ülken, şehirleşme süreci içinde. Askeri gelişim ve düşünsel etkinliklerin canlandığı bir dönem olduğu kadar, dini ve ticari amaçlı yapılan savaşların da damgasını taşıyan bir çağ. Dünya egemenliğini ele geçirmek için hayatını kaybeden birçok askerin yanı sıra, hayallerinde bile göremeyecekleri zenginliklere ve ayrıcalıklara sahip olanlar savaşçılar da oldu...

Prensip ve Önsöz
Oyuna ücretsiz katılabilirsin. Kaydını yaparken mezhebini, Hıristiyan Haçlı Şovalyesi, Müslüman Sarazeni veya Pagan olarak belirleyip, seçtiğin mezhep için savaşabilirsin.

Savaşlardan ve yağmadan Tecrübe Puanı kazanabilirsin. Belirli bir Tecrübe Puanı topladıktan sonra seviye atlarsın. İyi bir savaşçı olmak için silahın, kalkanın, miğferin ve atın olması yetmez, ayrıca kendi özelliklerini ve varsa atının özelliklerini de geliştirmen gerekir. Bunun için de altına ihtiyacın vardır. Altın kazanmak için şehirde çalışmaya gidebilir veya yağmaya çıkabilirsin.
 
Son düzenleme:
Üst