Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Taraftara ayak uydurun

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,839
Reaksiyon Skoru
1,473
Başarım Puanı
403
MmoLira
238
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Önceki akşam oyuncularla bir araya gelen Demirören, centilmence bir maç çıkarmaları gerektiğini vurguladı.

Karşılaşma boyunca saha içinde en ufak bir tartışma görmek istemediğini kesin bir dille belirten Demirören, "Sizden öncelikle beklentim iyi futbol. Rakibimiz de UEFA Kupası iddiası için bizim gibi maçı kazanmak isteyecektir. Kritik haftalara girildi. Hataya tahammülümüz yok. Çıkıp fair-play çerçevesi içinde mücadele edin" dedi.

Keyif vermeliyiz

Şampiyonluk yarışında hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini de dile getiren Demirören, şöyle devam etti: "İnönü Stadı'nın atmosferi çok farklı. Taraftarlarımızın maçın başından sonuna kadar bitmek bilmeyen desteklerine sizin de ayak uydurmanız lazım. Bursaspor, ligin iyi takımlarından ve karşılaşma da bir hayli zorlu geçecek. Bu nedenle bütün taraftarlarımıza keyif verecek bir futbol sergileyin."

Tahriklere kapılmamalıyız

Takım arkadaşları adına söz alan İbrahim Üzülmez de başkanları Yıldırım Demirören'e teşekkür etti. Tecrübeli futbolcu, büyük bir heyecan yaşadıklarını dile getirerek, "Bursaspor teknik ekibi ve bazı oyuncuları, bizleri çok iyi tanıyor. Ancak bizler de çok iyi bir hava yakaladık. Hocamız Mustafa Denizli ile hedeflerimiz var. Hem tribünde hem de saha içinde önemli bir sınav vereceğiz. Sabırlı olmalıyız.
 
Üst