Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

silkroadçılar uyanın

kurnaz93

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
arkadaşlar ben bir süreden beri oyunu bıraktım ve kafam yeni yeni kendine geliyor sizin şu an hepinizin gözü kör tek bir amaç için bütün hayatınıızı feda ediyorsunuz.
düşünün amacınız 100 lvl ff ... çar olmak sen bunun için ne kadar uğraşcaksın ? 1 sene en az bu da profesyonellik istiyor. normal kasan biri 2-3 senede anca 100 lvl olur. bide arada bi yeni çar açıyosan vay senin halina hep aynı lvl de dolaşıosun içinde hep bi sıkıntı var yüksek lvl ere kayasın var. evet ben 100 lvl çar süresini ortalama 2 sene diyorum.
eveet mutlu an geldi 100 lvl oldun her şey tamam skiller max, o an durup aklın başına gelecek ben şimdi napcam, sakın bana job,pvp,fw gibi şeyler yapcam demeyin. fw toplam 2 saat pvp 1 saat job 2 saat bütün gün bunları yaptınız. 1 ay sonra gine sizin kafa dank edecek. çünkü gine sıkılcaksınız
şimdi bi de durup o 2 sene kasma süresinde neler oldu ona bakalım.sınavlar girceksin çalışmadın taxie girdin, oks ye girceksin o gece gine uyumadın çar kastın, etüt e gitçeksin ama sen gine kaçıp internete gittin, arkadaşların seni maç a çağırdı sen dedin 100 lvl olmam lazım. onlar da senin arkadandan bastı küfürü.
peki şimdi size sorarım bu kadar zaman içerisinde çarınızı online hayatta kasmak yerine, kendinizi neden kasmadınız. yani neden kendiniz geliştirmediniz neden cahil kaldınız neden kitap okumadınız.nasıl sroda yüksek lvl ler eziq lerle dalga geçiliyorsa dünyada da cahillerle dalga geçiliyor.
sen sro oynarken yapman gereken o kadar çok şey var ki en başında ki en başında namaz sadece bu 60 senelik hayatını değil sonsuz bir ömür süreceğin cennetten de mağrum kalıyorsun
benim 3 senem gitti bundan sonra da kendim ant içtim çevremde ve türkiyede bu oyunu oynayan herkese bıraktırmaya çalışacam
lütfen herkes kendine gelsin dünya nereye gidiyor gözünüzü açın şimdi size sesleniyorum
gözüne perde inmiş gafil uyaaan dünyaya geri dön hayata tutun
işte bu sitede bırakmanız için yaralı şeyler de bulabilirsiniz inş 1 kaç kişinin hayatını kurtarabilmişimdir...