Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Önce kupa sonra imza

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,414
Mesajlar
16,844
Reaksiyon Skoru
1,485
Online Süresi
6d 17h 41m
Başarım Puanı
403
MmoLira
290
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, teknik direktör Mustafa Denizli ile bir araya geldi


Başkanın, "Hemen sözleşmeyi uzatalım" önerisine, tecrübeli teknik adam, "Şampiyon olalım da o iş kolay" yanıtını verdi.


Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, teknik direktör Mustafa Denizli ile bir araya geldi. Yurtdışından perşembe günü dönen Yıldırım Demirören, Kandilli'de Denizli'yi misafir etti. 15.30'da başlayan ve yaklaşık bir saat süren zirvede her iki tarafın keyifli bir sohbetle durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Zaman zaman bu tür toplantıları yapan ikili,son buluşmada en cok Mustafa Denizli'nin sözleşmesi üzerinde durdu.

Uzatmayalım

Başkan Demirören, 8 aylık sözleşme yapan ve bunun karşılığında 1.5 milyon euro para alan Mustafa Denizli'ye, "İsterseniz sözleşmeyi hemen uzatalım" diye jest yaptı. Denizli ise "Lig bitsin, oturur onu da görüşürüz. Ancak derseniz ki 'İmzalamamız takıma olumlu yansır' ona da saygı duyarım. Ama bana soracak olursanız acele etmeyelim" yanıtını verdi.

Her şey bitmedi

Denizli, başkan Demirören'e, "Şampiyon olmuş gibi bir hava var, bu tehlikeli. Taraftarıyla, futbolcusuyla sakin olmamız gerek" dedi. Yıldırım Demirören'in de, "Haklısın. Geçen sezon son 7 haftada şampiyonluğu kaybettik. İyi konsantre olmamız gerek. Gerekli uyarıları yaptım, yapmaya da devam edeceğim" şeklinde konuştuğu belirtildi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst